Nieuws Kleur in Castenray http://castenrav.dorpenvenray.nl/kleurincasterirav Rekeningnummer: 1186.79.449 Opening JOP Afgelopen zondag 18 juli 2010 is de JOP na lange tijd officieel heropend. Na een jaar lang werken, regelen, verven, mozaïeken en nog veel meer is hij dan eindelijk af! Veel mensen zijn komen kijken hoe Hans Gilissen de JOP geopend heeft. Het huisje is opgeknapt, er is een mozaïekbank gekomen, er zijn fotoborden opgehangen, de basketbalpaal heeft een sticker erom heen gekregen, de basket is opnieuw geverfd, de beplanting is onder handen genomen en er is een korfbalpaal. Nu staat er nog een tijdelijke pannakooi maar binnenkort krijgen we een eigen. De mozaïekbank is door Gerrit Linders en vier basisschoolleerlingen geopend, door een door de basisschool gemaakte onthullingsdoek van de bank te halen. De opening was een groot succes en meteen werd er door de jeugd deelgenomen aan de verschillende activiteiten zoals voetballen, korfballen en pingpongen. De benodigdheden voor deze activiteiten zitten in een kist, deze is door de Dorpsraad gesponsord. De mooie fotopresentatie, die jullie misschien wel gezien hebben in de marktkraampjes, danken we aan de Heemkunde. Ook nog is het project JOP op de Schop genomineerd voor de Kern met Pit prijs, waarvoor we een bedrag ter waarde van 1000 euro hebben gekregen! Nu gaan we hard werken voor de hoofdprijs. We mogen dan, samen met de Heemkunde die ook genomineerd is, naar Maastricht om daar ons project te gaan presenteren. Kortom, we zijn erg blij met alle mensen, verenigingen en sponsoren die gekomen zijn. We hopen dat iedereen een leuke middag heeft gehad! Wij in ieder geval wel. Hopelijk tot ziens op de JOP!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 6