Bezorgen De Schans tijdens de schoolvakantie. De bezorgsters en bezorgers van De Schans worden tijdens de vakantie op de volgende dagen op school verwacht voor het ophalen van De Schans. Woensdag 28 juli om 9.30 uur. Woensdag 25 augustus om 9.30 uur. Woensdag 1 september om 9.30 uur. Kun je niet, zorg dan voor een vervanger Noteer bovenstaande datums! De Schans wenst iedereen een fijne vakantie. Stichting Jeugdwerk Castenray Begint het bij jullie ook al te kriebelen??? Nou bij ons wel hoor. Het doeweekena STaat er bijna aan te komenJullie hebben je weer massaal opgeven voor dit te gekke weekend!!! Het boekje met alle informatie over het doeweekend komt binnenkort op de deurmat vallen. Daar staat alles in wat jullie voor dit weekend moeten weten. Lees dit goed door en laat het je ouders ook nog ff kes zien. Er staat een lijst in wat je mee moet nemen en er staat in wat we die dagen gaan doen. Wel mysterieus opgesteld dus laat je hersens maar kraken. Het is de bedoeling dat jullie donderdagavond 22 juli tussen 18.00 uur en 18.30 uur de bagage brengen bij Regi Classens op de Horsterweg. Zet overal goed je naam op anders wordt het zoeken geblazen als we op de plaats van bestemming zijn. Donderdagavond wordt ook gelijk de 40,00 euro per kind betaald. Vrijdag willen we om 15.30 uur vertrekken vanaf De Wis met de fiets. Zorg voor een goede fiets die tip top in orde is en zorg voor een veiligheidshesje!! VEILIGHEID VOOR ALLES. Ouders krijgen dan ook een briefje met het adres waar wij dat weekend gaan "relaxen" haha en met twee mobiele telefoonnummers die het weekend te bereiken zijn. Graag willen wij dat de kinderen zondagavond rond de klok van 19.30 uur (let op tijd gewijzigd!) weer opgehaald worden met de bagage en de fiets. Zijn er nog vragen bel gerust dan nog even met Regi telefoonnummer 571590. DARTEN: Opgave seizoen 2010-2011 Mogelijk via R,R of R. je kunt je ook via de site http://darteniencasele.bekiiknu.nl/ opgeven. Onder op de hoofdpagina kun je op reageren klikken, je dient dan je naam en e-mail adres op te geven dan komt het, als het goed is, vanzelf bij R aan. Onder het tabblad laatste nieuws zullen de namen staan die zich reeds opgegeven hebben. Opgave dient binnen te zijn voor 27 aug. De bedoeling is dat we 10 september starten. Stel niet uit tot morgen wat je vandaag kunt doen grRRR

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 5