Vrouwen Vereniging Castenray Wie ontwerpt de mooiste jubileum CD hoes OUDERENBILJART CASTENRAY Hallo leden Tijdens onze jaarlijkse fietstocht hebben we onderweg een workshop schilderen gehad. Verschillende leden waren hierover erg enthousiast en hebben ev. interesse om een schilderscursus te gaan volgen. Indien er meerdere mensen zijn die dit zouden willen dan kunnen we kijken of we hier iets voor kunnen organiseren. Dus denk je bij jezelf ja dat wil ik ook wel laat het dan even weten via de mail of via de telefoon bij Franzis 571201. Verder wensen wij al onze leden en hun gezinnen een hele fijne vakantie toe. Groetjes het bestuur. http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vrouwenverenigina email-adres:vrouwenver.castenray@live.nl In het kader van het 5x11 jubileum in 2011 van Carnavalsvereniging De Schanseknuppels wordt er een CD uitgebracht met de mooiste schlagers door de jaren heen. Achter de schermen wordt hier al hard En zo'n mooie CD verdient natuurlijk een mooie CD hoes. Daarom deze oproep aan iedereen die hiervoor interesse heeft, meld je aan, en ga aan de slag. Voor informatie en aanmelden kun je terecht bij Maria Classens 571452. Aanmelden graag voor 1 september 2010. Meld je aan en wie weetis het jouw ontwerp dat op de voorkant staat. Vrouwen Vereniging Castenray aan gewerkt! Ben je 't thuiszitten moe Loop gerust eens binnen in de Dorpszaal van de WIS als je zin heb, een praatje maken of een potje biljarten of 'n kaartje leggen. Alles geheel vrijblijvend en de koffie kost maar€ 0,25 Op dinsdagmiddag en donderdagmiddag vanaf 13.00 tot 17.30 uur. De competitie en pek zijn afgelopen maar we blijven gewoon op dinsdag -en donderdagmiddag naar de Wis gaan. CONTRIBUTIE: We hebben onze JAARVERGADERING weer gehad. De contributie - incl. gebruik van de WIS- is voor biljartjaar 2010-2011 voor iedereen vastgesteld op 25,= Uitgezonderd zijn degenen die niet deelnemen aan de competitie. Zij betalen 17,50 Dit bedrag s.v.p. overmaken op bankrekening 3456.676.972 t.n.v. H.A.G. Strijbos, inz Ouderenbiljart Castenray. COMPETITIE: De nieuwe competitie begint in week 35. Indeling; Castenray 1: A-klasse 18 wedstrijd vrijdag 3 september Castenray 2: D-klasse 18 wedstrijd maandag 30 augustus Castenray 3 F-klasse 18 wedstrijd maandag 30 augustus De teamleiders en spelers ontvangen komende weken de aanvullende informal

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 3