X eethuis ^MOSSEL AVOND 36,- p.p. J 4 SEPTEMBER Musical Wat een succes was het!Al het werk is absoluut niet voor niets geweest. De kinderen kenden hun teksten perfect en ook de liedjes werden met veel verve gezongen. De voorstelling liep vlot door en was heel onderhoudend. Wat een leuke dag is dit geweest voor zowel kinderen, leerkrachten als toeschouwers. We hebben veel hulp gehad van ouders en andere vrijwilligers. We zijn hen heel dankbaar, want zonder hun hulp was dit niet mogelijk geweest! En dan hebben de leerkrachten beslist een pluim verdiend. Ze hebben er samen met de kinderen wekenlang aan gewerkt en met een fantastisch resultaat!! Schoolverlaterskamp Groep 8 heeft een fantastisch kamp gehad vorige week. Alles werkte mee. Het weer was prima, de sfeer was heel prettig, en de halve finale van de wereldkampioenschappen voetbal konden ze samen meemaken op dinsdagavond. Juf Andrea had een leuk programma en samen met meester Ramses was het enorm gezellig. Wat een mooie afsluiting van de basisschool! Ramses Boelens Ramses Boelens, leerkracht van groep 5/6, heeft te kennen gegeven voor mobiliteit binnen de SPOV in aanmerking te willen komen. Al geruime tijd zou hij graag in groep 7 of 8 willen werken, omdat hij de meeste affiniteit voelt met deze leeftijdgroep. Hij zal komend schooljaar leerkracht worden van groep 8 op basisschool 'Maria' in Oirlo. Daarnaast zal hij nog 1 dagdeel per week en enkele dagen door het jaar heen werkzaam zijn op basisschool 'de Stek'. We zullen hem dus gelukkig niet helemaal uit het oog verliezen. We zullen Ramses erg missen. Toch zijn we ook blij voor Ramses en wensen hem veel succes en plezier toe met zijn nieuwe baan bij een groep 8. In groep 5/6 ontstaat nu een vacature. We zijn zeer druk bezig om deze vacature op een goede manier in te vullen. Er is inmiddels een serieus geïnteresseerde kandidaat, waar we deze week gesprekken mee hebben. Laatste schooldag Op de laatste schooldag wordt het schooljaar feestelijk afgesloten. Deze dag duurt van 8.30 13.30 uur. Daarna begint de vakantie. Voor de ochtendactiviteiten is het verstandig om niet de allermooiste kleren aan te trekken. Voor de lunch en voor drinken wordt gezorgd. Als het heel warm is, dan kunnen de kinderen eventueel een flesje water meenemen. Aan het eind van de ochtend zullen de kinderen afscheid nemen van groep 8 en van Paulien Hagers. De verkeersbrigadiers zullen om 13.30 uur klaarstaan. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray 4-gangen genieten van verschillende bereidingen en gerechten met mosselen. Dit menu incl. koffie enkel op reservering, dus bel snel, voordat u te laat bent) Iedere daa staat BRaM voor li klaar, behalve dé rustdagen dinsdag woensdag GENERAAL DEMPSYSTRAAT 11 SWOLGEN 0478-692 356 www.eethuisbram.nl ^SIS: - -• v. - BRaM mmÊKKm

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 7