I Mn I I I «•nêsklank eajfenra i Beste inwoners van Castenray, Er is weer een seizoen teneinde. Het is weer bijna zomervakantie en dat geldt natuurlijk ook voor de muzikanten van onze fanfare. Volgende week staat in het teken van het afsluiten van dit seizoen. Woensdag is onze jaarlijkse donateursactie en donderdag houden we een openluchtconcert samen met het leerlingenorkest. Deze avond zullen ook de leerlingen die geslaagd zijn hun diploma ontvangen. Graag willen we jullie even het kort weergeven wat de fanfare het afgelopen seizoen allemaal gedaan heeft. We beginnen met 2009. Wat bij elke inwoner van Castenray vast in het geheugen gegrift staat is de geweldige Caselse Aovend! Meteen na de vakantie zijn we verder gegaan met het repeteren van het uitgebreide repertoire voor deze avond. Na veel en enthousiast repeteren, met een geweldige opkomst tijdens die repetities, was het dan eindelijk 13 november 2009! Fanfare Dorpsklank organiseerde de Caselse Aovend. Een avond vol (rolstoel)dans, muziek, zang en gezelligheid. En dat met allemaal artiesten van eigen bodem. Deze avond heeft van velen van ons veel inzet en energie gevraagd, maar het was de moeite waard. Want het was een geweldige, goed geslaagde avond! We hebben heel veel positieve reacties en complimenten in ontvangst mogen nemen. Nogmaals iedereen bedankt voor de geweldige inzet en de geweldige prestaties! Maar na deze geweldige prestatie moesten we door, want de kerst komt er aan en we gaan door met het repeteren van de stukken voor de kerstviering. De commissie heeft dit jaar voor het thema: "Caselse kerst" gekozen. Dit sluit perfect aan bij de Caselse aovend. Onze artiesten van aege böjjem dragen weer een steentje bij en het is een prachtig kerstconcert geworden. De kerk zat vol en daarna was het bij de Koster weer gezellig nakletsen onder het genot van een glaasje glühwein. Wegens zijn 25 jarig jubileum werd Hay Dinghs gehuldigd tijdens de jaarlijkse feestavond in oktober. Ook voor de jeugdleden zijn er in 2009 weer enkele activiteiten georganiseerd, waaronder bijv. een vossenjacht. Verschillende leerlingen zijn op examen geweest en er zijn weer wat diploma's in de wacht gesleept. En toen was het 2010. In het begin van het jaar was het Carnaval en in maart de toneeluitvoeringen. Bij beide gelegenheden hebben onze leden geholpen en achter de bar gestaan. Verder was de fanfare weer aanwezig bij diverse dorpse aangelegenheden zoals de communie, de wandelvierdaagse, de onthulling van een monument en een 50-jarige bruiloft. Helaas hebben we ook afscheid moeten nemen van ons steunende lid Jan Philipsen. Tijdens de uitvaart heeft een delegatie van de fanfare op muzikale wijze afscheid van hem genomen. Wij wensen de familie nogmaals heel veel sterkte. Vanaf het begin van dit jaar hebben we heel hard gerepeteerd voor het Peeltoernooi op 6 juni jl. Dit was onze eerste beoordeelde uitvoering met onze dirigent Robert Theeuwen. En het resultaat mag er zijn! Van de jury ontvingen we het predikaat GOED - ZEER GOED! Natuurlijk zijn we hier met zijn allen hartstikke trots op. We gaan er voor om op deze lijn verder te gaan en samen verder te bouwen aan een goede vereniging. 10 Datum: juli 2010 Secretariaat: Jolanda Classens Leikeswei 12 5811 BJ Castenray Tel: 0478-851618 E-mail: dorpsklank@live.nl Website: http://castenrav.dorpenvenrav.nl/ dorpsklank Banknr 13.87.06.158

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 10