Tennisclub Oirlo-Castenrav VERSLEIJEN OIRLO Van woensdag 30 juni t/m zaterdag 3 juli is het Venray Open gespeeld. «oirlo-castenray» Voor het eerst nam OICA deel met 2 teams. Één team in de klasse 8/9 en één team in de klasse 7. Het 8/9 team speelde de voorrondes in Ysselsteyn en stond vrijdagavond op de eerste plaats in de poule. Hierdoor mochten ze zaterdag de finale spelen tegen TCV. Nadat de punten binnengehaald waren bij de damesdubbel en de damesenkel en de herenenkel en gemengd dubbel verloren werden, lag de beslissing uiteindelijk bij de herendubbel. De eerste set werd hier helaas verloren in de tie break en helaas wisten de heren ook de tweede set niet binnen te halen. We wensen Jan, Danielle, Ingrid, Moniek, Theo H, Jolanda, Miriam, Theo W, Paul en Piet proficiat met deze mooi behaalde tweede plaats. Na enkele spannende poulewedstrijden werd ook het 7-team eerste in hun poule waardoor zij op zondag de finale mochten spelen tegen Leunen. En het was een spannende finale. De heren enkel werd eenvoudig in 2 sets gewonnen en ook het gemengd dubbel werd na een spannende wedstrijd ook door OICA gewonnen. Helaas werd de damesenkel na een spannende driesetter verloren en ook de heren wisten bij de dubbel de punten niet binnen te halen. Nu moest de damesdubbel de beslissing brengen. De eerste set werd eenvoudig verloren maar na een goed herstel werden de tweede en derde set toch netjes door de dames binnen gehaald. Wij wensen Sandra, Janneke, Nanette, Jessica, Susan, Mark, René, Stephan, Peter en Roy proficiat met deze le plaats. Wedstrijden jeugd 7 juli 2010 B Poule 14.00 uur Swolgen - Oica, Tim Meggy, Lars Danique, vertrek 13.30 rijden: Voermans C Poule 17.30 LVH - Oica Cl vertrek 17.00 rijden; Willemssen, Kim Demi, Rick Kevin, reserve; Chantal verslag schrijven; Demi 17.30 Oica C2 - Merslo aanwezig 17.15, Begeleiding Miriam. Rob Steffi, Nicky Jorien verslag schrijven; Steffi. Denken jullie nog aan het gezelligheidstoernooiü Opgeven kan nog t/m 10 juli bij Tom Verbruggen (tomsuus@telfort.nl') Versleijen TENNISCLUB

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 13