JENNISKENS GMR-verkiezingen. Aan elke school is eep medezeggenschapsraad (MR) verbonden die meedenkt en meebeslist over schoolse zaken. Daarnaast is er een gemeenschappelijke medezeggenschapsraad (GMR) die meedenkt en meebeslist over bovenschoolse zaken en het beleid van SPOV. Elk jaar zijn er verkiezingen. Ouders die er over denken om zich kandidaat te stellen voor de GMR worden verzocht om vóór 13 juli a.s. contact op te nemen met Mariet Bakker. Studiedag Het team heeft een heel vruchtbare studiedag gehad, waarin er een terugblik geweest is op alles wat er bereikt is de afgelopen jaren. Een goede plaatsbepaling voor het team om te presenteren aan de nieuwe directeur, en om te kunnen gebruiken voor het nieuwe schoolplan. Musical A.s. donderdag 1 juli, hebben alle kinderen 's middags vrij, omdat er 's avonds een voorstelling zal zijn. Toch is er een mogelijkheid tot overblijven die middag. Alleen moeten de ouders er wel voor zorgen dat de kinderen om 13.30 worden opgehaald, of meegaan met een van de andere kinderen. Uitnodiging voor de musical. Komt het zienkomt het zien Na weken van hard werken is het donderdag 1 juli zo ver de leerlingen van basisschool 'De Stek' voeren die dag de musical 'Hommeles in het hotel' op. Het optreden vindt plaats in zaal 'De Wis'. We vinden het erg fijn als jullie komen kijken naar welke spannende dingen er in het hotel gebeuren!! De ochtendvoorstelling begint om 10.00 uur en duurt tot 11.30 uur. De zaal is om 9.45 uur open. Deze voorstelling is vooral voor opa's, oma's, mensen uit het dorp en andere belangstellenden. De avondvoorstelling begint om 19.00 uur en duurt tot 20.30 uur. De zaal is om 18.45 uur open. De avondvoorstelling is gereserveerd voor ouders, broers en zussen. De entree is gratis. Na afloop van de voorstelling is een vrijwillige bijdrage van harte welkom. Schoolverlaterskamp Maandag 5 juli vertrekt groep 8 naar hun schoolverlaterskamp. Wat hebben ze daarnaar uitgekeken. Meester Ramses en juf Andrea gaan mee. Bij Break-Out in Swalmen zullen ze drie dagen veel plezier gaan beleven! Voor groep 7 en groep 5/6 komt er vervanging. Maandagavond gaat het team op bezoek in het schoolkamp. Woensdagmiddag 7 juli zijn de kinderen van groep 8 weer terug op school. Erkende bromfietsopleiding Theorieopleidingen: persoonlijk les! Telefoon 0478 571876 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray AUTO 7 N

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 7