Garagebedrij f "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 5961 NM Horst Tel: 077-3986528 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Studiedag Het team heeft een laatste studiedag van dit jaar op woensdag 23 juni a.s. De kinderen zijn dan vrij. Het team evalueert op die dag de beleidsvoornemens van dit schooljaar en maakt nieuwe voornemens voor volgend jaar. Musical De school gonst van de voorbereidingen voor de musical waaraan de hele school deelneemt. Het wordt een grootse manifestatie op donderdag 1 juli. Omdat er 's avonds een voorstelling is hebben alle kinderen donderdagmiddag 1 juli vrij. Uitnodiging voor de musical. Komt het zienkomt het zien Na weken van hard werken is het donderdag 1 juli zo ver de leerlingen van basisschool 'De Stek' voeren die dag de musical 'Hommeles in het hotel' op. Het optreden vindt plaats in zaal 'De Wis'. We vinden het erg fijn als jullie komen kijken naar welke spannende dingen er in het hotel gebeuren!! De ochtendvoorstelling begint om 10.00 uur en duurt tot 11.30 uur. De zaal is om 9.45 uur open. Deze voorstelling is vooral voor opa's, oma's, mensen uit het dorp en andere belangstellenden. De avondvoorstelling begint om 19.00 uur en duurt tot 20.30 uur. De zaal is om 18.45 uur open. De avondvoorstelling is gereserveerd voor ouders, broers en zussen. De entree is gratis. Na afloop van de voorstelling is een vrijwillige bijdrage van harte welkom. APK-Keuring, zonder afspraak Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties voor alle verzekeringen Glasreparatie (ster) gratis voor alle verzekeringen Banden, uitlaten en accu's tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto's Erkend inbouwstation van alarmsystemen voor verzekeringen

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 10