Uit de dorpsraadvergadering van 9 juni 2010 KLEINE JEUGD CASTENRAY. In de laatste vergadering van de dorpsraad zijn de volgende onderwerpen besproken: Kleur in Castenrav. Er wordt nog steeds keihard gewerkt aan het opknappen van de JOP, donderdag 10 juni komt RTL 4 opnames maken voor het programma "ik kom bij je eten" Alweer een gigantische opsteker voor deze enthousiaste club mensen. De eerste mooie kleuren beginnen al te voorschijn te komen op de bank en op het schuilhutje. Aanvulling Dorpsraad. De dorpsraad is nog steeds naarstig op zoek naar aanvulling vanuit het dorp, we vinden het erg belangrijk dat er nog een paar mensen zitting gaan nemen in de Dorpsraad, dit om alle belangen goed te kunnen vertegenwoordigen en om de mensen in de dorpsraad zodoende ook wat minder te belasten. Behoud basisschool. Er zijn inmiddesl 2 werkgroepen gevormd waarvan er 1 een adviesgroep. Als dorpsraad willen we de werkgroep van Basisschool de Stek een enorm compliment maken met het werk wat ze tot op heden gedaan hebben. Het blijkt een groep te zijn waar enorm veel kennis in verzameld is en die vol overgave er voor strijd om de school te behouden. Het grote werk is voorlopig dan misschien een beetje gedaan, maar het blijft ontzettend belangrijk dat er goed opgelet wordt zodat alle belangen in het oog gehouden worden. Kijk ook eens op de site van de werkgroep: http://destekmoetbliiven.nl Gebiedspanel. De laatste besprekingen voor het gebiedspanel vinden plaats, er is een themalijst gemaakt waar we een prioritering aan moeten geven. 15 juli gaat de presentatie van dit rapport plaatsvinden in de Wis. Wilt u meer informatie? Kijk dan op http://castenrav.dorpenvenrav.nl of neem contact op met een van de dorpsraadleden. De Vierdaagse 2010 zit er weer op, we hebben dit jaar erg veel geluk gehad met het weer, het was prachtig wandel weer. Dit jaar mochten we weer de eerste prijs mee naar Castenray nemen. Jongens en meisjes allemaal PROFICIAT. Ouders bedankt voor het brengen en weer ophalen van de kinderen, want zonder jullie hulp is dit allemaal niet mogelijk. Iedereen bedankt. Hanneke - Diny - Mart - Tilly. 7 V

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 7