SVOC'Ol 1 -NDZW 1 8-10 Een regenachtige dag. We begonnen drijfnat aan de wedstrijd. Met goed spel en mooie kansen kwamen we met 7-4 voor. Na 20 minuten barstte de hel letterlijk los. Regen, onweer, hagel, het kwam met bakken uit de lucht vallen. De scheidsrechter laste een pauze in. Na 20 minuten met veel gezelligheid in de kleedkamer, hervatten we de wedstrijd. Toen ging het ergens helemaal mis We kwamen met 7-lt) achter. Dit moet voor alle SVOC'ers op de SVOC-dag, die via de telefoon op de hoogte werden gehouden, niet te geloven zijn geweest. NDZW zette haar kansen om in doelpunten en wij deden niet meer mee. Uiteindelijk werd het 8-10. Geen kampioen, maar met de tweede plaats was ons nog één kans gegund: een promotie degradatiewedstrijd tegen de nummer voorlaatst van de hoofdklasse. De laatste strohalm om na 3 gemiste kansen alsnog te promoveren! SVOC'Ol 1 - Bladella 1 8-9 Een moeilijke start voor ons met drie wedstrijden en vele trainingen in de benen (binnen één week). Dit was duidelijk merkbaar in de eerste helft. Tijdens de 2e helft werd het gaspedaal weer gevonden. Het ging gelijk op. Op belangrijke momenten misten we helaas kansen, waardoor we niet uit konden lopen. Rian, onze 14-jarige invalster, scoorde door middel van een vrije worp en een strafworp, en bracht ons net voor het fluitsignaal op 7-7. We gingen verder met 2x 5 minuten verlenging. De uiteindelijke stand werd 8-9, weer net niet genoeg voor promotie. Lieve supporters, zonder jullie waren wij nooit zover gekomen. Super bedankt voor jullie trouwe support en alle ritjes naar Schijndel. Als je als ploeg op het veld staat is het heerlijk om te zien hoeveel mensen er langs de lijn staan om je aan te moedigen. Tot volgend seizoen! 22

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 22