Rollebol 2010 S.J.W. Castenray 2e plaats Rollebol 2010 Afgelopen Zaterdag 5 juni was het dan zover. Vanuit Castenray gingen we met ruim 47 kinderen en 25 leid(st)ers richting Venray Het beloofde een gezellige en sportieve dag te worden. Met vijf andere jeugdclubs strijden om de eerste plaats bij Rollebol. De kinderen genoten van de spellencircuits Zeskamp spellen en Beestenboel. In twee leeftijdscategorieën namen we deel aan de spellencircuits. De jeugd van Castenray was enorm enthousiast en sportief. Ze gingen er helemaal voor. Alles liep op rolletjes en het weer was gigantisch De dag was heel goed verlopen en we stonden te wachten op de prijsuitreiking. Iedereen had erg zijn best gedaan en we hoopten dan ook op een mooie uitslag. De spanning werd opgebouwd.Wie zou rollebol 2010 winnen Toen kwamen wij aan de beurt Met name door het doorzettingsvermogen en enthousiasme van de kinderen hebben we de 2e plaats weten binnen te halen. We kunnen helaas niet iedereen met naam bedanken want dan is de kans groot dat je iemand vergeet, daarom willen wij alle Vrijwilligers/en Ouders bedanken die deze dag tot een groot succes hebben weten te maken. Zonder deze mensen is er geen rollebol Hopelijk tot volgend jaar bij Rollebol 2011 in Kessel Groetjes Annelie Reintjes Loes D ire ks-Janssen APK-Keuring, zonder afspraak Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties voor alle verzekeringen Glasreparatie (ster) gratis voor alle verzekeringen Banden, uitlaten en accu's tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto's Erkend inbouwstation van alarmsystemen voor verzekeringen Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 5961 NM Horst Tel: 077-3986528 15 k

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 15