Trimsalon Uniek Volksdansgroep Castenray danst boven de Rivieren!! Vroeg in de ochtend op 2 juni staat er een grote witte touringcar voor de kerk en de dames stappen in en maken zich klaar voor de reis naar Heemstede. Vanaf oktober vorig jaar zijn ze bezig geweest om met de volksdansgroep Heemstede een uitwisseling te laten plaatsvinden en 2 juni was het dan zover! De heenreis verliep vlot. Geen file- of ander leed dus rond lO.OOu kwamen ze aan op de plaats van bestemming. Het Prinsenhof te Heemstede. De dansgroep van Heemstede stond al in spanning te wachten want een oud-danser van Heemstede kwam ook mee. Ria Guldemond heeft namelijk jaren in Heemstede gedanst en zij danst nu door verhuizingin Castenray. Met echte Limburgse vlaai en Heemsteedse koffie werd de uitwisseling een feit. Er werd gezellig gekletst en natuurlijk, onder leiding van Gerrie en Claudy, gedanst. Rond 13.15u nog een gezamenlijke lunch en toen gingen de dames van Castenray richting Haarlem. Een rondvaart door de Haarlemse grachten en over het Spaarne stond op programma en dat was geweldig. Na zo'n prachtige tocht werden de keeltjes droog en doken de dames een Haarlems café in voor een lekker drankje. Helaas werd het alweer tijd om de bus in te stappen. "we gaan nog niet naar huis nog langer niet nog langer niet" wantin het plaatsje Zeeland konden ze nog genieten van een overheerlijk diner. Moe maar voldaan kwam de dansgroep rond 21:15u weer aan in Castenray. Het was een mooie en gezellige dag waar ze met heel veel plezier nog aan terugdenken. Misschien volgend jaar Heemstede naar Castenray? We wachten het af. Na een fiks aantal verbouwingen aan onze boerderij, is nu ook de trimsalon klaar. Ik ben gediplomeerd hondentrimster, en u kunt bij mij terecht voor elke behandeling die een hond nodig kan hebben. Uw hond kan worden geplukt, geknipt, geschoren of geëffileerd, maar ook een ontwolbehandeling of alleen een wasbeurt is mogelijk. Uiteraard worden ook de oren schoongemaakt, de nagels geknipt en, indien noodzakelijk, de anaalklieren uitgedrukt. Ook bestaat de mogelijkheid uw pup kennis te laten maken met de trimsalon. Informeer gerust naar de mogelijkheden. Graag tot ziens! Annemiek Pince van der Aa Horsterweg 23 5811 AA Castenray Tel.: 06-27651709 W H wwwtri msalonunieknl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 14