oroene Kruis R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Groep 1 t/m 4 vrij op 18 juni Op vrijdag 18 juni gaat groep 5 t/m 8 op schoolreis. Op die dag hebben de groepen 1 t/m 4 de hele dag vrij. Studiedag Het team heeft een laatste studiedag van dit jaar op woensdag 23 juni a.s. De kinderen zijn dan vrij. Het team evalueert op die dag de beleidsvoornemens van dit schooljaar en maakt nieuwe voornemens voor volgend jaar. Tuinonderhoud Zaterdag 12 juni 2010 worden er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd: Jort Heidens (Jos BHV), Fleur Drabbels, Stan Versteegen, Jelle Strijbos, Nina Panhuis, Janne Maes, Jimi Hendrikx, Jip Classens, Sanne Tacken en Maud Seijkens. Namens de leerkrachten is Riet Peeters aanwezig. We starten om 13.30 uur en hopen omstreeks half 4 klaar te zijn. Kun je op bovenstaande datum niet, zorg dan zelf voor vervanging en geef dit even door aan Jos Heidens, tel. 571688. Verkeersouder De school onderhoudt contacten met de gemeente en met de Stichting Veilig Verkeer Nederland om blijvend voldoende aandacht te geven aan de lessen veilig verkeer. We hebben hierbij de hulp van een verkeersouder, die vergaderingen bijwoont van de verkeersouders en coördinatoren verkeer van de scholen. Hij of zij bekijkt steeds samen met het team aan welke verkeersactiviteiten de school zal meedoen. Verder zorgt de verkeersouder ervoor, dat aan het begin van het schooljaar, borden met 'de scholen zijn weer begonnen' worden neergezet aan de uiteinden van het dorp. De verkeersouder van dit moment heeft laten weten, dat zij om persoonlijke redenen haar taak niet meer kan uitvoeren en die dus wil neerleggen. Vandaar dat het team een oproep doet in de Schans: wie van de ouders heeft tijd en zin om verkeersouder te worden? Neem contact op met Paulien Hagers; 571619. thuiszorg www.dezorggroep.nl Klantenservice T. 088 - 61 088 61 We zetten alle diensten van Groene Kruis Thuiszorg voor u op een rij: Huishoudelijke verzorging Persoonlijke verzorging Advies, Instructie en Voorlichting Ondersteunende begeleiding Gespecialiseerde verpleging Zorg op Afroep Thuiszorgondersteuning Psychogeriatrie Terminale nachtzorg Verpleging

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 11