ROLLEBOL - ROLLEBOL - ROLLEBOL - ROLLEBOL Zaterdag 5 juni dan is het zover, dan is het ROLLEBOL Wat zijn wij blij, dat we nog genoeg ouders/vrijwilligers hebben gevonden die deze dag mee willen helpen want we gaan met 47 kinderen naar venray I! We vertrekken vanuit de Wis met de fiets om 8.30 (zorg dat je fiets in orde is De kinderen van (basisschool) groep 3 en 4 worden gebracht met de auto, zelfde vertrektijd, (ophalen in venray om 15.15) Bij de wis krijgen jullie een t-shirt en word er verteld in welke groepje je zit en welke leiding je krijgt. Tussen half 4 en 4 uur zijn we met de fiets weer terug bij de wis. Wat moet je meenemen voor deze dag: -Sportkleding en sportschoenen aandoen -Zwemkleding en handdoek meenemen -Reserve kleding -Lunchpakket (broodjes,drinken,fruit) -Bij slecht weer, een regenjas, bij mooi weer een petje/zonnecreme. -Zakgeld advies, 3,50 is meer dan genoeg. Hieronder staat vermeld welke ouders/vrijwilligers mee fietsen en welke ouders rijden. Regi Classens (alleen heenweg meefietsen) Tiny Jacobs (alleen heenweg meefietsen) Lisette Cox (alleen heenweg meefietsen) Auto rijden: Halen en Brengen Silvia Weys Sandra Verstegen (bijrijder in auto Silvia) Chantal Franssen Jose heidens (bijrijder in auto Chantal) Belinda Cremers Voor vragen e.d kun je contact opnemen met Annelie Reintjes tel 0652690719 Graag iedereen tot Zaterdag 5 Juni I! Groetjes Loes en Annelie Fietsen: Erna Jacobs Coen Kuenen Lily Verstappen Maria en Sanne Strijbos Jacqueline Hendrikx Steffan Weijs Jacqueline Classens Mieky Vollenberg Mini Tacken Huub van Boekei Inge van Boekei Kim Seijkens Yvonne Duijkers Karlijn Jenniskens 9

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 9