Nieuwsweetjes van Café de Koster Garage WEJEBE is sterk in elk Merk. Wisten jullie dat: Wij met ons team 3e zijn geworden op de SVOC-DAG. Wij supertrots, zijn op onze jongens. Er na de wedstrijden flink gefeest is in het café. Door uitbundige vreugde van onze spelers is er een trofee teveel meegenomen naar het café. Deze beker volgend seizoen weer netjes wordt teruggebracht. Wij op 4 juni een pokertoernooi houden. De aanvangstijd 19.00 is zodat iedereen om half 8 aan de tafels kunnen gaan zitten. Wij benieuwd zijn naar de grootste zonnebril. Wij deze week beginnen met de Oranjekoorts. Wij bijna elke wedstrijd op groot scherm uitzenden. Wij onze aangepaste openingstijden volgende week bekend maken en in de Schans publiceren, Natuurlijk hangt deze lijst ook in het café en in het kastje buiten. Tijdens Oranje zal zelfs 2 schermen in het café schitterennu Oranje nog. Wij hopen op heel veel voetbalfans tijdens de wedstrijden, wij hebben er superveel zin in. Wij bij voldoende belangstelling een poule willen organiseren. Snormaal een donderend succes was. Er geen hooibalen verdwenen waren uit Castenray en omgeving, Wij hiermee erg blij waren. Tot ziens weer in Café de Koster. Garage WEJEBE te Blitterswijck Wij kunnen alles op autogebied, www.wejebe.nl Mmmtê Kom gerust eens Oude Heerweg Blitterswijck 8 Effe voorstellenik ben Rogier Reijnen van Reparatie's,Keuringen, enz. ook verkoop van occasions en nieuwe auto's. infoQwejebe.nl 0478532444 UW MOBILITUTSPARTNFR BUTTfflSWIJCK

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 8