Nieuws kleur in Castenray Belangrijke datums KIC Juni/juli mozaïekbank verder afmaken 18 juni kienavond in De Wis 18 juli opening JOP in Castenray door burgemeester van JOP Castenray Tot onze grote spijt is het huis je op de Jop waar we nu aan het werken zijn tot 2 keer toe vernield door brandstichting. Als u als inwoner of als gebruiker van de JOP iets verdachts ziet, kunt u dit melden bij Christian van Bommel van de Dorpsraad. Wij hopen dat de verantwoordelijke personen zich zelf melden bij het lezen van dit bericht en dat vandalisme niet meer voor komt. We zijn niet voor niets hard aan het werken om de Jop mooi te krijgen! Bestuur Kleur in Castenray Dorpsraad Castenray Bezoek pannakooi Heerlen We waren op zoek naar een pannakooi voor onze JOP. We hadden op het internet al een paar keer gekeken voor een pannakooi totdat Christian bij het bedrijf PannaEvents uitkwam. Hij heeft wat foto's op de site bekeken en gevraagd of we deze pannakooien ook ergens in het echt konden zien. Toen het bedrijf ons meldde dat er 2 dicht bij elkaar in Heerlen zouden staan, hebben we een afspraak gemaakt om er naartoe te gaan. Daar gingen we dan Christian, Matja, Lonneke en Ilse. Toen we uiteindelijk bij de eerste pannakooi waren aangekomen, zagen we dat er jeugd aan het spelen was in de pannakooi. Deze pannakooi was grijs. Hij leek ons op de foto's al redelijk laag en dat was hij in werkelijkheid ook. Toen Christian en Marja aan de jongens vroegen of dit storend was, zeiden ze dat het eigenlijk wel meeviel, maar iets hoger was toch wel handig geweest. De pannakooi was verder groot genoeg om met 6 personen een potje in te voetballen Toen we deze eerste pannakooi hadden gezien, gingen we verder naar de andere. Deze was inderdaad erg dichtbij. Ook bij deze pannakooi waren jongeren aan het spelen en waren erg enthousiast over het nieuwe ding. Deze pannakooi was lila van kleur. Bij beide pannakooien was er niet veel geluid aanwezig, zodat de buurt geen last zou hebben. Dit is ook voor ons een voordeel. De pannakooien waren allebei even groot, het ging hier eigenlijk alleen om de kleur. Sponsoring We hebben weer goed nieuws. Van Versleijen Oirlo en Vitelia voeders hebben we een bedrag gekregen voor de JOP. Beide bedrijven bedankt voor jullie bijdrage. Delène en Bert Arts zijn nu bezig om nog wat fondsen aan te schrijven voor de pannakooi. Jop op de Schop - update We zijn hard bezig om de opening te halen maar dat gaat zeker lukken. De tegels voor de bank zijn binnen en hiermee zal komende tijd worden gestart. Verder willen we een beroep doen op de inwoners: we zijn op zoek naar witte oude lakens die we kunnen gebruiken voor de beschildering van het openingsdoek. Heeft u nog oude doeken, graag afgeven bij Christian van Bommel, Horsterweg 39d. Alvast bedankt voor de medewerking. de gemeente Venray http://castenrav.dorpenvenrav.nl/kleurincastenray fiojuoyo

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 6