Tennisclub Oirlo-Castenrav DORPSKALENDER Beste leden TENNISCLUB Afgelopen week zijn er weer enkele wedstrijden gespeeld van de dorpencompetitie Zaterdagmiddag is het Oica A team in het hol van de leeuw kampioen geworden door TC America A met 8 -2 te verslaan. Wij willen René Cremers, Mark Zanders, Stephan BonekampNanette v Dijck Jessica Willemssen en Susan Joosten feliciteren met dit mooie resultaat. Verdere uitslagen van afgelopen week zijn ZaterdagmiddagOica B - America B 7-3 Zondagmorgen Oica 1 - Oica 2 8-2 Woensdag is de wedstrijd van de B poule van de jeugd na 10 minuten gestaakt ivm regen. Deze wedstrijd wordt waarschijnlijk op 12 juni om 9.00 hervat. De wedstrijd van Oica C 1 tegen Merselo is afgelast en wordt op 12 juni om 14.00 gespeeld in Merselo. Wedstrijden 2 juni 2010 A Poule Swolgen - Oica A aanvang 14.00 vertrek 13.30 vanaf het tennispark. Rijden; Nellen Cas Kiki en Jenny Jesper B Poule Oica B - Swolgen aanvang 14.00 aanwezig 13.45 begeleiding Marion Voermans Tim Danique en Lars Meggy C Poule Oica Cl - LVH aanvang 17.30 aanwezig 17.15 begeleiding Monique Loonen Rick Chantal en Kevin Demi, Kim reserve Wedstrijd 5 juni 2010 C Poule Merselo - Oica C2 aanvang 14.00 vertrek 13.30 vanaf tennispark. Rijden Nellen Nicky Rob en Jorien Steffi Komende tijd staan er diverse activiteiten op het programma 12 juni zal wederom het Henk Baltissen Memorial gespeeld worden. Dit uitwisselingstoernooi met America wordt dit jaar georganiseerd door TC America. Eventuele deelnemers kunnen zich nog tot 5 juni opgeven bij Tom Verbruggen. 18 juli staat hetgezelligheidstoernooi op het programma Voor dit toernooi kunnen alle leden van onze vereniging zich aanmelden. 30 juni tot en met 3 juli is het Venray Open. (let op; deze datum is gewijzigd) Bij dit toernooi wordt er in teamverband gespeeld tegen verenigingen uit de regio Aan dit toernooi kunnen zowel junioren als senioren deelnemen. Voor al bovenstaande activiteiten kun je je opgeven bij Tom Verbruggen (tomsuus@home.nl). Voor het Venray Open kunnen junioren zich opgeven via ieugd@oica.nl Nieuwe/gewijzigde data 06juni 09 juni 12 juli 21 juli 22 juli 09 september 26 september 27 november 19 december 16 mei-5 juni Fanfare Dorpsklank; deelname Peeltoernooi in Neerkant Dorpsraad Castenray; vergadering Bassischool de Stek; ouderavond over groepsindeling 2010-2011 Fanfare Dorpsklank; financiële rondgang Fanfare Dorpsklank; open luchtconcert laatste repetitie voor de vakantie Fanfare Dorpsklank; eerste repetitie na de vakantie Fanfare Dorpsklank; activiteit Jeugdleden Fanfare Dorpsklank; feestavond en huldiging jubilaris Fanfare Dorpsklank; kerstconcert o.v.b. Zonnebloem Oicastrum; Zonnebloem loterij "OIRLO - CASTEN RAY"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 5