Peeltoernooi 2010 CP& Het peeltoernooi wordt dit jaar georganiseerd door Muziekvereniging Somerens Lust uit Someren en vindt wederom plaats in zalencentrum D'n Bingerd in Meijel. Nadat wij vorig jaar ritet hebben deelgenomen omdat we zelf de organisatie in handen hadden, gaan we ons dit jaar weer eens van onze beste muzikale kant laten zien. Op zondag 6 juni om 17.30 uur zijn we aan de beurt. U bent allen van harte welkom om ons te komen aanmoedigen. Voor meer informatie kijk maar eens op onze website. htto://casten rav.dorpenvenrav.nl/dorpsklank Bestuur, leden en dirigent, Fanfare Dorpsklank Castenray. Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van woensdag 9 juni in Café de Koster. Aanvang 20.00 uur. 1Opening door de voorzitter. 2. Inspraak publieke tribune. Er kan alleen worden ingesproken over onderwerpen die al op de agenda staan. 3. Verslag Kleur in Castenray. 4. Voorsteilen Jan Krouwel wijkagent. 5. Notulen openbare vergadering d.d. 05-05-2010. Het betreft de notulen van de vorige vergadering. 6. Notulen Dorpsradenoverleg. Er wordt verslag gedaan van hetgeen besproken is op de laatste DRO vergadering. 7. Commissies en werkroepen: a. Aanvulling Dorpsraad/taakverdeling. b. Openbare ruimte c. Wandelroutes d. Gebiedspanel. e. Behoud basisschool 8. Ingekomen stukken en mededelingen. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Sport-Vereniging-Oirlo-Castenray '01 Maatschappelijke Stage Het doel van de maatschappelijke stage is dat alle jongeren tijdens hun schooltijd kennis maken met vrijwilligerswerk. Zij leren andere groepen en organisaties kennen en worden uitgedaagd zich in te zetten voor hun leefomgeving of voor anderen. Dankzij de inzet van heel veel vrijwilligers kunnen wij onze club draaiende houden. Graag willen wij onze leden, maar ook niet leden de gelegenheid bieden om invulling aan hun maatschappelijke stage te bieden binnen onze vereniging. Hiervoor zijn diverse mogelijkheden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de contactpersoon Maatschappelijke Stage van SVOC'01: Marieëtte Nelissen, tel: 578700 of per mail: Marieette@Nelissen-Pluimvee-NL Bestuur SVOC'01 3 .-Hoareai'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 3