Handboogschutterij "De Batavieren,, Castenray Kleine Jeugd Castenray. Dinsdag 1 juni trainingsavond voor alle schutters, aanvang 20:00 uur. St Joris toernooi Leunen. Donderdag 3 juni nemen wij deel aan 't St Joris toernooi van Leunen, wedstrijdcommissie rekent op U deelnamen, wij vertrekken om 18:50 uur. Batavieren toernooi. Dinsdag 8 juni krijgen wij de Batavieren Tegelen op bezoek voor deel namen aan ons Toernooi, de volgende personen worden verwacht voor het noteren van de punten, Gerrit Cremers, Kai Cremers, Henk Strijbos en Frank Weijs, wel om 19:40 uur aanwezig zijn. Over twee weken gaat in Venray de Avond Vierdaagse weer van start, we hebben dit jaar weer een leuk groepje. Ook dit jaar vragen we de medewerking van de ouders om de kinderen naar Venray en na het wandelen weer terug naar huis te brengen. De vertrektijden naar Venray zijn donderdag t/m zaterdag elke dag om 17.00 uur vanaf de "Wis" Op zondag is de vertrektijd bij de "Wis"om 10.15 uur. Het DÉFILÉ is om 12.45 uur. Het opstellen voor het défilé is in de Helfrichstraat te Venray, op zaterdag krijgen we het nummer te horen, waar we staan. Willen de chauffeurs ook tijdig bij de "Wis "aanwezig, zodat we zo snel mogelijk kunnen vertrekken. Wanneer iemand op een desbetreffende dag niet kan, graag zelf ruilen. Hier volgt het rij schema: Donderdag 10 juni (vertrek 17.00 uur) Dewi Arts - Fleur Vissers - Fenne Weijs - Mirte Versteegen. Vrijdag 11 juni (vertrek 17.00 uur) Irma Wismans Jort Heidens - Dirk Duijkers - Yari Dings - Tilly. Zaterdag 12 juni (vertrek 17.00 uur) Jill Wismans - Nikki Arts Lian Cremers Hanneke Tilly. Zondag 13 juni (vertrek 10.15 uur) Rens Franssen - Cherel Steehgs - Gijs Duijkers - Jouke Weijs - Giel Vissers. Willen jullie op zondag een lunchpakketje (brood en drinken), voorzien van naam mee nemen, dit wordt dan tijdens de rust op gegeten. Na het wandelen, kunnen de chauffeurs bij de schouwburg de kinderen verzamelen om weer mee te nemen naar Castenray. Het ligt aan het tijdstip van vertrek bij de schouwburg hoe laat wij weer terug zijn, dat kan iedere dag anders zijn, maar de chauffeurs worden op donderdag, vrijdag en de zaterdag rond 19.15 uur bij de schouwburg verwacht. Ouders alvast bedankt voor de medewerking. Jongens en meisjes heel veel plezier wandelplezier. Hanneke - Diny - Tilly http://home. wanadoo. nl/batavierencastenraxA CASTEMRAY ÜWJ9I9^É

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 19