PROFITEER NU 17 Zie voorwaarden in de winkel - t SPEELOMGEVING BASISSCHOOL DE STEK De speelplaats van basisschool De Stek voldoet niet meer geheel aan de huidige eisen en normen. Dat is de redeti dat we al een tijdje bezig zijn met een speelplaatscommissie in samenwerking met alle kinderen en het team van basisschool De Stek om een nieuw ontwerp te maken. We gaan de bestrating aanpakken zodat er het hele jaar door gebruik gemaakt kan worden van de totale speelplaats, nu is dat bij regenachtig weer niet mogelijk. Verder komt er een voetbalveldje met vaste goals, een korfbalveldje. De speeltoestellen worden herplaatst, voor de grotere kids komt een hangplek en voor de kleintjes uitdagende nieuwe speelhoekjes, tafel en we willen graag een zandspeeltoestel voor in de grote zandbak. De speelplaats is niet alleen toegankelijk voor de kinderen van de basisschool en mogelijk in de toekomst voor de peuterspeelzaal, maar zijn bedoeld voor alle kinderen uit Castenray omdat de speelplaats bij school openbaar is. Zoals iedereen wellicht opgemerkt heeft is er sprake geweest van mogelijke sluiting van onze basisschool in de toekomst. Wij zien echter nog voldoende mogelijkheden om de basisschool de komende jaren nog open te houden en vinden het dus zeker de moeite waard - in overleg en overeenstemming met gemeente, SPOVenray, oudervereniging en team basisschool De Stek - om de speelplaats aan te pakken en te vernieuwen. Om een en ander te kunnen bekostigen zullen gemeente Venray en de basisschool een financiële bijdrage leveren. Ook de oudervereniging van de basisschool levert een bijdrage hierin. Via fondsenwerving, sponsoring en leefbaarheidbudget hopen we ook geld binnen te kunnen halen om dit te kunnen realiseren. Om de kosten te drukken is het de bedoeling dat we zoveel mogelijk met hulp van ouders uitvoeren. We zullen echter nog een behoorlijk bedrag moeten overbruggen om alle wensen te kunnen bekostigen. Elke euro is er een, en dus welkom!!!!! Daarom vragen we u, als inwoner van Castenray of u ook een financiële bijdrage zou kunnen en willen leveren aan de realisatie van deze plannen? Indien u hiertoe zou besluiten dan kunt u uw bijdrage overmaken t.n.v. St. SPOV, inzake basisschool De Stek te Castenray, bankrekeningnummer 13 87 04 538. We zouden het zeer prettig vinden als u bereidt bent om een bijdrage te leveren dit voor 10 juni te doen. Mocht u nog meer hierover willen weten en of vragen hebben kunt u contact opnemen met Karin Jacobs (0478-571149) of Janneke Duijkers (0478-571026). Wij zullen u graag meer hierover vertellen. De speelplaatscommissie! Bij aankoop van: herenslips 1 GRATIS 'UW SLOGGI-SPECIALIST" Actietin30-06-2010 CZ L E O P AT R A Kerkstraat 20a - Horst tol. 077-398 72 50 r- r-* a -t- r% ^/oog\-AKT,E e

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 17