Vrouwen Vereniging Castenray JENNISKENS Erkende bromfietsopleiding Theorieopleidingen: persoonlijk les! Telefoon 0478 571876 http://castenray.dorpenvenray.nl/vrouwenvereniging e-mailadres:vrouwenver.castenray@live.nl Hallo leden Vrouwen Vereniging Castenray Uitstapje: Zoals bekend Staat ons jaarlijks uitstapje gepland op dinsdag 28 sepiemuei. We hebben weer geprobeerd om er iets bijzonders van te maken en willen daarom op die dag met jullie naar Nijmegen naar het MuZIEum. Dit is een ervaringsmuseum over zien en niet zien. Je maakt op een bijzondere manier kennis met het wonder van het zien en de onbekende wereld van het niet zien. Hoe de dag er precies uit gaat zien weten we t.z.t. maar we willen graag weten wie er mee gaan i.v.m. eventuele kortingen. De kosten liggen waarschijnlijk tussen de 35,- en 40,- afhankelijk van het aantal deelnemers. Om het eens anders dan anders te doen willen we dit keer dan ook met de trein gaan. Je kunt je voor dit uitstapje opgeven t/m 31 mei bij Franzis tel.571201 of via de mail. Fietstocht De fietstocht is dit jaar gepland op 23 juni. Via een omweg fietsen we naar Venlo en hier krijgen we een workshop schilderen. Degene die niet willen/kunnen fietsen en toch graag willen schilderen kunnen op eigen gelegenheid naar Venlo komen. Het ligt bij het Trefcenter onder de naam Hobbyworld. De workshop vindt plaats van 13.00 tot ongeveer 15.00 uur. De kosten zijn 10,- p.p. incl.materialen en koffie. Onderweg kunnen we picknicken of iets tijdens de pauze gebruiken. In verband met de inkoop van de materialen kun je je opgeven t/m 16 juni bij Anny Seegers tel.nr.571918, maar het liefst via de mail: seegers annv@hovmail.com. Woensdagavond gaan we voor de liefhebbers weer fietsen. Degene die gaan fietsen mogen op kosten van de vereniging onderweg een versnapering gebruiken. Graag de bon inleveren bij Gerd v/d Sterren. Bierfeesten: Op 27 juni zijn dit jaar groep 5 en 6 aan de beurt om te oberen. Groep 5: Mariet Strijbos Marian Smits Annemie Drüggen Agnes Kuypers Hanneke Dinghs Annie Simons Diny Classens Marian Houwen Nel Kuypers Groetjes het bestuur Groep 6: Gert Classens Mia Marcellis Maria Dinghs Mariet Hendrix Riek Kuypers Gerd v/d Sterren Marlies Hendrix AUTO RIJSCHOOL

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 5