Promotraininq korfbal een groot succes!! Fysiotherapie Ansinger Tel.nr. 0478-511917 Trimsalon Uniek Op woensdag 19 mei vond op sportpark de Heesakker onze promoavond plaats. Alle kinderen die zin hadden konden kennis komen maken met het korfbalspelletje. Met maar liefst 38 kinderen en veel enthousiaste ouders was het een groot succes. Spelenderwijs hebben wij de kinderen kennis laten maken met korfbal. Nadat ze allemaal super hun best hadden gedaan kreeg iedereen nog ranja, een wafel en een mooie oorkonde. Iedereen bedankt dat jullie met zoveel gekomen zijn en we hopen dat jullie het allemaal leuk hebben gevonden. Wij in ieder geval wel. Fysiotherapie Manuele Therapie Sportfysiotherapie Lymfe-oedeem therapie COPD Claudicatio (etalagebenen) Medische Fitness o.l.v. sportfysiotherapeut Afspraken binnen 24 uur Prins Bernhardstraat 9 (naast de "Zuid-Ooster") 5802 BL VENRAY Na een fiks aantal verbouwingen aan onze boerderij, is nu ook de trimsalon klaar. Ik ben gediplomeerd hondentrimster, en u kunt bij mij terecht voor elke behandeling die een hond nodig kan hebben. Uw hond kan worden geplukt, geknipt, geschoren of geëffileerd, maar ook een ontwolbehandeling of alleen een wasbeurt is mogelijk. Uiteraard worden ook de oren schoongemaakt, de nagels geknipt en, indien noodzakelijk, de anaalklieren uitgedrukt. Ook bestaat de mogelijkheid uw pup kennis te laten maken met de trimsalon. Informeer gerust naar de mogelijkheden. 6raag tot ziens! Annemiek Pince van der Aa Horsterweg 23 5811 AA Castenray Tel.: 06-27651709 www.trimsalonuniek.nl 19 A JtORFlfll V0ITBAÜ

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 19