SVOC'Ol afdeling korfbal
UITSLAG
JEUGD
SENIOREN
voc>
W
PUPIL VAN DE WEEK
PROGRAMMA
JEUGD
ZATERDAG 15 MEI 2010
JEUGD
MAANDAG 17 MEI 2010
JEUGD
WOENSDAG 19 MEI 2010
SENIOREN
ZONDAG 16 MEI 2010
MIDWEEK
WOENSDAG 19 MEI 2010
645
506
12989
12994
16
Swift (V) Al
-SVOC'Ol Al
12-7
NDZW 1 - SVOC'Ol 1
11-6
Swift (V) BI
-SVOC'Ol BI
12-5
NDZW2 -SVOC'Ol 2
14-8
De Treffers BI
-SVOC'Ol B2
6-3
SVOC'Ol 3 - Ajola 2
10-3
SVOC'Ol Cl
- Rosolo Cl
2-2
SVOC'Ol 4 - De Horst 4
3-6
Swift (V) Dl
-SVOC'Ol Dl
9-1
SVOC'Ol D2
- De Merels D2
6-5
SVOC'Ol El
- Erica El
1-3
Tijdens de wedstrijd op zondag 16 mei 2010 van SVOC'Ol 1 - Odio 1 zal Sophie Gommans pupil
van de week zijn.
WR
AANV.
VERTR.
SCHEIDS.
SVOC'Ol Al
- JES Al
4092
15.30 uur
14.30 uur
P. Bouten
SVOC'Ol BI
-SVSHB1
3733
14.00 uur
13.00 uur
Oranje Wit
Be Quick Cl
-SVOC'Ol Cl
3396
12.30 uur
10.45 uur
Nuland
(Kunstgras)
Roka Dl
-SVOC'Ol D2
15050
10.00 uur
08.45 uur
Beesel
Oostrum El
-SVOC'Ol El
17011
10.00 uur
09.15 uur
Oostrum
SV United F2
-SVOC'Ol F1
13.30 uur
12.45 uur
In Wanssum
De Peelkorf F1
-SVOC'Ol F2
13.30 uur
12.45 uur
In Ysselsteyn
SVOC'Ol Dl - Rosolo D1
WR
3051
AANV. VERTR.
19.00 uur 18.00 uur
SCHEIDS.
B. Strijbos
WR
SVOC'01 B2 - Olympia (O)B 1 16268
AANV. VERTR.
18.30 uur 18.00 uur
SCHEIDS.
S. Snellen
Rijden: SVOC'Ol Cl
SVOC'Ol Dl
SVOC'Ol El
SVOC'Ol F1
SVOC'Ol F2
Nicole, Aniek, Iris
Susan, Jip, Kim
Anoek, Cindy, Sophie
Demi, Judith
Dion, Loes
Sp. Duyn en Dael, Duyn en Daelseweg 16a, Nuland
Sp. De Solberg, Anthoniusstraat, Beesel
Sportpark De Spar, Oostrum
Sportpark Wanssum
Sportpark Ysselsteyn
WR AANV. VERTR. SCHEIDS.
SVOC'Ol 1
SVOC'Ol 2
Vios 2
De Peelkorf 4
Odio 1
De Korfrakk.
SVOC'Ol 3
SVOC'Ol 4
13.00 uur
11.00 uur
11.30 uur
09.30 uur
12.00 uur
10.00 uur
10.45 uur
08.15 uur
P. de Jong
M. Claessens
Ottersum
Ysselsteyn
Rijden: SVOC'Ol 3 Marly, Janneke, Annemieke Sp. Tovios, Goorseweg 53, Ottersum
SVOC'Ol 4 Auke, Nienke, Sanne Sp. De Vlies, Ysselsteyn
WR
AANV. SPORTVELD
De Peelkorf 5 -SVOC-'01 5 13336 20.00 uur Ysselsteyn
ORFBAl
VOETBAL-