Nieuws kleur in Castenray Ook een woord van dank aan mijn eigen WfcJL, zonder naar zou dit nooit getukt zijn.' Hartstikke bedankt Piet Kuijpers Nel en de kinderen http://castenrav.dorpenvenrav.nl/kleurincastenrav Belangrijke datums KIC Woensdagmiddag vanaf 13.30 uur en vrijdag vanaf 10.00 uur huisje schilderen Juni/juli mozaïekbank verder afmaken 18 juni kienavond in de wis 18 juli 16.00 uur opening JOP in Castenray door burgemeester Gemeente Venray. Kien avond 16 april Het was weer een zeer geslaagde avond. Het bezoekersaantal was iets minder maar het was weer gezellig druk. Het kwam ook omdat de groenploeg een etentje had in het dorpszaaltje. Maar onze woordvoerder is daar even binnen gestapt en met succes. Met de vraag willen jullie na het eten nog even kienen werd er geantwoord ga maar met de pet rond. Dit bracht even 54 op. Ook waren er spullen van Rowwen Hèze geveild op het einde van de avond dit bracht maar liefst 51 op. We hebben een vruchtbare avond gehad. Nu op naar 18 juni de laatste kienavond voor het project "JOP op de schop". Het schilderen van het huisje in volle gang Sponsoring We hebben een bedrag gekregen van Loonbedrijf Hendrix Smits en Beau Visage uit ons dorp. De fotoborden zijn gesponsord door de Loinsclub Venray Peelparel. Via een jeugdlid van KIC zijn we met hen in aanraking gekomen. Design Xpres heeft de sticker van de basketbalpaal gesponsord. Alle sponsoren willen we dan ook graag bedanken voor hun bijdrage. De komende tijd zullen er nog meer bedrijven worden benaderd. JOP op de Schop - update

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 4