Mini-Pupillen toernooi bij SVOC'Ol Nu! 1,95 per stuk!!! 3 zakken voor slechts 5,=! De afdeling jeugdvoetbal van Sportvereniging SVOC'Ol organiseert op Hemelvaartsdag donderdag 13 mei op sportpark "de Heesakker" in Oirlo een mini- pupillen voetbal toernooi. Tot voor kort waren de F pupillen de jongste categorie spelers bij het jeugdvoetbal. Dit zijn spelers vanaf 7 jaar. Een aantal voetbalverenigingen organiseerde daarnaast voor de nog jongere spelers onderlinge partijtjes, soms met andere verenigingen. Sinds een aantal jaren wordt er door de KNVB een heuse competitie georganiseerd voor mini-pupillen voetballers. Mini-pupillen mogen vanaf 5 jarige leeftijd aan deze competitie meedoen. Mini-pupillen Mini pupillen behoren tot de jongste voetballertjes. Ze spelen vier tegen vier op een klein veld met een klein doel. Het veld is maximaal 40 meter lang en 30 meter breed. Er staat geen keeper in de goal, er mag onbeperkt worden gewisseld en buitenspel kennen ze niet. Sportvereniging SVOC'Ol heeft sinds een aantal jaren ook een paar teams die meedoen in deze competitie. Het is een lust voor het oog hoe deze jonge mannekes en soms ook vrouwkes op een speelse manier maar soms ook al heel fanatiek en gedreven het gevecht om de bal en de doelpunten aangaan. Toernooi 13 mei De jeugdafdeling voetbal van SVOC'Ol gaat voor de tweede keer in deze regio een heus toernooi organiseren voor deze mini-pupillen zodat ze voor de tweede keer aan een echt toernooi kunnen ruiken. De mini pupillen van de volgende verenigingen zullen hieraan in 4 poules deelnemen: Hegelsom, IVO, Leunen, Merselo, MeterikSVOC'Ol, TOP'27, Wittenhorst We nodigen iedereen van harte uit om deze jeugdige talenten in de dop te komen bewonderen. Het toernooi begint om 9.30 uur en de prijsuitreiking verwachten we rond de klok van 13.00 uur. Groots ingekocht: Universele Potgrond. 40 Ltr. Versleijen Oirlo Castenrayseweg 14 Oirlo 0478-571941 info@versleijen.com 4 f k

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 17