I Groene Kruis DARTENIn cauda venenum Het is weer voorbij, 16 strijders gingen de arena in en één kwam er als grote overwinnaar uit. Op vrijdag moesten er vier man afvallen, de ongelukkige waren dit jaar Frank, Ruud, Johan en Gijs. Diep teleur gesteld gingen ze huiswaarts om niet terug te keren. Vooral Frank zat diep in de put, vorig jaar de 2e plaats behaald en nu in de le ronde eruit geknikkerd door zijn broertje en neefjes. De tweede ronde moesten er weer koppen rollen. Deze keer waren het Hans, Maikel, Patrick en Toon die de pijlen mochten inpakken. De acht overgebleven spelers gingen de afvalronde in om een weg naar de le plaats te zoeken. De weg naar de tap was voor sommigen makkelijker te vinden dan een ereplaats. Michiel zette Rob aan de kant, Mike was een maatje te groot voor Xavier, Roel stuurde Roger weer naar de tap en Rick kogelde Bob er uit. De verliezers mochten nog voor de eer gaan gooien in de verliezersronde, Rob wist dit uiteindelijk van Roger te winnen. De vier finalisten moesten nog even geduld hebben want er moest eerst tijd gemaakt worden voor de tombola. Na deze strijd werden de pijlen nog is geslepen en de zenuwen getest. 2005 winnaar Michiel zorgde voor een finaleplaats door 2009 winnaar Mike te verslaan. Roel, die wou graag voor de vijfde keer winnen, moest afrekenen met Rick. Nadat dit gelukt was mochten Rick en Mike voor de derde plaats spelen. Mike was hier toch de betere en kwam hiermee op de laatste podium plaats. De finale wedstrijd was er een van bier zweet en tranen, het was in ieder geval niet slaapverwekkend. Michiel was al de hele avond sterk aan het gooien en zette dit, na enige hapering, door in de finale. Voor Roel zat er niks anders op dan genoegen te nemen met een tweede plaats. le Michiel Houwen 2e Roel Hoeijmakers 3e Mike Smits 4e Rick Heidens. De 180 sponsor, hoveniersbedrijf Roel Hoeijmakers, moest vier keer de gang maken naar de tap. Mike, Frank, Rick en Toon wisten de 180 te vinden. Ook metsel en timmer bedrijf Bongers en Stevens mocht uitrukken om de dubbel bull van Roel te belonen met een pul bier. Er waren allerlei redenen te verzinnen om te zeggen dat het slecht ging maar aan de borden heeft het niet gelegen. Cafe de koster had voor vier nieuwe borden gezorgd. Als tegenprestatie hiervoor dronken we zoveel mogelijk, Anita kreeg een bos bloemen en voor Ed stond er een pallet chocomel klaar. Alle sponsoren hartelijk dank voor de medewerking en een speciaal woord van dank aan Ed en Anita van de koster. Volgend jaar editie 13, dit wordt 15 en 16 april. En Tom, je moet wel in de agenda van 2011 kijken of je dan tijd hebt! Vrijdagen waarop (onder voorbehoud) gedart kan worden. 30-4, 21-5, 28-5, 4-6. 1 thuiszorg 17 We zetten alle diensten van Groene Kruis Thuiszorg voor u op een rij: Huishoudelijke verzorging Persoonlijke verzorging Advies, Instructie en Voorlichting Ondersteunende begeleiding Gespecialiseerde verpleging Zorg op Afroep Thuiszorgondersteuning Psychogeriatrie Terminale nachtzorg Verpleging www.dezorggroep.nl Klantenservice T. 088 - 61 088 61 •/.'"vv;-:: 'f

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 17