SVOC'Ol afdeling korfbal
UITSLAG
Jeugd
Senioren
VERSTERKING MIDWEEK TEAMS
PROGRAMMA
JEUGD
ZATERDAG 24 APRIL 2010
SENIOREN
ZONDAG 25 APRIL 2010
MIDWEEK
WOENSDAG 21 APRIL 2010
SVOC'Ol Al
SVOC'Ol BI
SVOC'Ol B2
De Peelkorf Cl
SVOC'Ol Dl
SVOC'Ol D2
SVSH El
SVOC'Ol F1
Klimroos Al 13-10
ON A B1 7-6
HBSVB2 1-10
SVOC'Ol Cl 6-1
De Peelkorf Dl 6-3
De Treffers Dl 2-1
SVOC'Ol El 10-0
SVO 1 0-2
BIO 1
SCMH2
SVOC'Ol 3
Gazelle 2
SVOC'Ol 1
SVOC'Ol 2
BMC 3
SVOC'Ol 4
9-18
9-8
8-9
20-4
Wij zoeken speelsters om onze midweekteams te komen versterken.
Dus heb je zin om op woensdagavond lekker te korfballen, geef je dan op bij
Loes Cox, emailadres: loes cox@hotmail.com of tel. Nr. 06-48351941
Voor vragen kun je ook bij Loes terecht.
WR
AANV.
VERTR.
SCHEIDS.
SPES (M) Al
- SVOC'Ol Al
4066
15.30 uur
13.45 uur
Milsbeek
(Kunstgras)
SPES (M) BI
-SVOC'Ol BI
3719
11.15 uur
09.45 uur
Milsbeek
(Kunstgras)
Oostrum BI
-SVOC'Ol B2
16200
11.15 uur
10.30 uur
Oostrum
SVOC'Ol Cl
-SPES (M) Cl
3391
13.00 uur
12.00 uur
HBSV
SPES (M) Dl
- SVOC'Ol Dl
3044
10.00 uur
08.30 uur
Milsbeek
De Peelkorf D2
-SVOC'Ol D2
14942
11.00 uur
10.00 uur
Ysselsteyn
SVOC'Ol El
- Or. Wit (L) El
17005
11.30 uur
09.00 uur
N. Janssen
De Welpen 1
-DES 3
13.30 uur
13.00 uur
K.v.d. Loo/
SV United 3
- De Welpen 1
14.20 uur
A. Steeghs
Rijden: SVOC'01 A1 Imke, Nikky, Merel
SVOC01 B1 Kyra, Inge, Nina
SVOC'Ol B2 FIETS
SVOC'Ol Dl Fleur, Joëlle, Femke
SVOC'Ol D2 Ilse, Meggie, Lize
Sp. Milsbeek, Zwarteweg 85, Milsbeek
Sp. Milsbeek, Zwarteweg 85, Milsbeek
Sportpark Oostrum
Sp. Milsbeek, Zwarteweg 85, Milsbeek
Sportpark Ysselsteyn
SVOC'Ol 1
SVOC'Ol 2
Altior 4
SVOC'Ol 4
Geko 1
Avanti (S) 3
SVOC'Ol 3
Lottum 2
WR
625
446
12979
12986
AANV.
13.00 uur
11.00 uur
10.00 uur
09.30 uur
VERTR.
12.00 uur
10.00 uur
08.30 uur
08.45 uur
SCHEIDS.
M. Bekkers
De Treffers
Heesw. Dinther
E. Geerets
Rijden: SVOC'Ol 3 Fieke, Manon, Lilian
Sp. Droevendaal, Droevendaal 1
Heeswijk Dinther
WR AANV. SPORTVELD
SVOC'Ol 5 - Miko '76 3 13321 20.00 uur De Heesakker
Scheidsrechter: B. Strijbos