Stichting Jeugdwerk Castenray 15 mei 2010: Bowlen Nieuwsweetjes van Café de Koster Wisten jullie dat: Wij 3 pokertafels hebben aangeschaft en deze voor iedereen beschikbaar zijn. Deze pokertafels staan op de zondagmiddagen klaar, op andere dagen in overleg. Wij nog iemand zoeken die ons kan helpen om een pokertoernooi te organiseren. Het terras weer buiten staat. Nu hopen op veel mooi weer! Het terras is bij mooi weer op zaterdagmiddag vanaf 16.00 open is. Onze nieuwe openingstijd op zondag is 14.00. Wij hebben ons assortiment uitgebreid met verschillende terrasbiertjes, waaronder de LenteBok. Wij druk in de weer zijn met terrasverwarming voor de wat mindere dagen. Double U Rules voor ons een avondje gaat draaien, de juiste datum wordt tijdig bekent gemaakt. Wij weer een andere beamer hebben aangeschaft, deze wordt veelvuldig gebruikt voor voetbal, videoclips en Formule-1 races. Onze kapstok groeit met jassen, vesten en tasjes. Wij willen iedereenl vragen om zijn/haar eigendom op te halen binnen 2 weken, daarna gaat het in een kledingcontainer. Tijdens D-Day (23 en 24 april) wordt er een tombola gehouden, dus als je van een gokje houdt?? Café de Koster op Koninginnedag gesloten is, wij gaan zelf eens op een terrasje zitten. Wij nog enthousiaste voetballers zoeken om een Café de Köster-Team samen te stellen voor de negende SVOCJDAG 2010. Ed en Anita hopen op een zonnig, gezellig en dorstig zomerseizoenProost! Van de winter wildere al een keer gaan bowlen maar toen werkte het weer niet echt mee. Heel Castenray en omstreken waren ingesneeuwd dus wij konden onze weg naar Sevenum niet berijden. Maar zaterdag 15 mei gaan we De Schatberg weer eens onveilig maken en gaan we die kegels eens om knallen hahaü Dat wordt natuurlijk weer een gezellige avond. De kosten voor deze avond zal €5,00 zijn. Hopelijk zijn er weer ouders die ons willen helpen met rijden, die kunnen zich dan ook opgeven bij Regi. Het is de bedoeling dat we vertrekken om half 19.45 uur en willen rond de klok van 22.00 uur weer terug zijn. Voor drinken en een snoepje zorgen wij. Je kunt jezelf opgeven tot en met woensdag 7 mei bij Regi per mail reqi.classens@planet.nl of per telefoon 06-81414890. en noteer ook fffkes in de agenda erbij 5 JUNI ROLLEBOL! **^nK

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 12