R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Bericht van Paulieri Hagers Geachte inwoners van Castenray, Langs de weg van de Schans wil ik u laten weten, dat ik aan het eind van dit schooljaar ontslag zal nemen als directeur van onze basisschool en van basisschool Maria in Oirlo. De balans tussen het werk en mijn privéleven kwam te veel onder spanning te staan. Mijn echtgenoot is al geruime tijd gepensioneerd en samen hebben wij nog plannen voor de toekomst. Ik dank u allen hartelijk voor het prettige contact en de goede samenwerking. Met vriendelijke groeten, Paulien Hagers MK-verkiezingen Aan het einde van dit schooljaar stoppen Henny Dinghs (ouderlid) en Riet Peeters (personeelslid) als MR-lid. Hun plaatsen worden ingenomen door Ellis Maes (ouderlid) en Janneke Duijkers (personeelslid). We vinden het erg fijn dat Ellis en Janneke bereid zijn om zitting in onze MR te nemen en de komende schooljaren mee willen denken en mee willen besluiten over belangrijke zaken m.b.t. onze school. Schoolfotograaf Op dinsdag 13 april komt de schoolfotograaf 's middags om groep 8 op de afscheidsfoto te zetten. Evaluatie muzieklessen Met de heer Norbert Leurs van kunstencentrum Jerusalem zijn de muzieklessen besproken. Enkele ouders hebben gereageerd en voordien had ik ook bij de teamleden geïnformeerd Speelplaats: Inmiddels zijn de plannen uitgewerkt en de offertes zijn binnen. Nu moeten we met de werkgroep bekijken wat er daadwerkelijk mogelijk is. Kunnen de plannen worden uitgevoerd met de aanwezige financiële middelen, of moeten we subsidies aanvragen en sponsoren zoeken? Dinsdagmiddag om 16.00 uur is er weer een werkgroepvergadering. We houden u op de hoogte. APK-Keuring, zonder afspraak Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties voor alle verzekeringen Glasreparatie (ster) gratis voor alle verzekeringen Banden, uitlaten en accu's tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto's Erkend inbouwstation van alarmsystemen voor verzekeringen Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 5961 NM Horst Tel: 077-3986528

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 9