ay Stichting Jeugdwerk Castenray Wij mogen terug kijken op een geslaagd 40-jarig jubileum van ons Dameskoor. Hierbij willen wij ook iedereen bedanken voor het opluisteren van onze nieuwe mis, de felicitaties, muzikale klanken, het mooie lied van de heren van het kerkelijk zangkoor, het was geweldig, de mooie woorden, de kaartjes, het was fantastisch. Bedankt. Op naar zaterdag 17 april, dan gaan we weer het spannende bosspel boer en piloot doen. Dit gaat natuurlijk weer een fantastische avond worden en natuurlijk lekker spannend. We vertrekken om 20.00 uur bij De Wis en gaan dan met de fiets naar de Casélse Berg. Zorg ervoor dat je fiets in orde is en dat je een lichtgevend hesje aan hebt. Dit is voor iedereen zijn eigen veiligheid en zo vallen we goed op als groep. Neem een muggenstift mee of zorg ervoor dat je van te voren goed ingesmeerd bent want het kan voorkomen dat de muggen op de loer liggen! Geen onbelangrijk punt: trek niet je "zondagse kleren aan" (het liefst ook donkere kleding) en neem 6EEN zaklamp mee. Rond de klok van 22.00 uur willen we weer bij De Wis terug zijn. De kosten voor deze avond zijn €1,00. Je kunt jezelf opgeven tot en met woensdag 14 april bij Regi per mail reqi.classens@planet.nl of per telefoon 06-81414890. Agenda: 15 mei Bowlen en noteer ook fffkes in de agenda erbij 5 JUNI ROLLEBOL! Marij Camps, Haalakker 17, Oirlo, tel. 571484, www.marijcamps.nl 3 Voor behandeling van HOOIKOORTS en andere klachten zoals: astmatische klachten arthrose, artritis, jicht en andere gewrichtsklachten hoofdpijn en migraine allergieën en eczeem menstruatie- en overgangsklachten maagdarmklachten (bijv. diarree, obstipatie) blaasontstekingen keel-, neus- en oorklachten klachten na trauma of ongeval Informeer vrijblijvend (bij voorkeur na 17.00 uur) of bezoek de website M. Camps klassiek homeopaat De behandeling wordt vergoed door verzekeraars lid NVKH k

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 3