Nieuws kleur in Castenray 2 http://castenrav.dorpenvenrav.nl/kleurincastenray Rekeningnummer: 1186.79.449 Kien avond 16 april Zie elders in de schans het artikel. Verder willen we alle bedrijven en de inwoners van Castenray bedanken voor de prijzen die we hebben gekregen super. We hebben zo veel gekregen dat we 18 juni nog een keer gaan kienen. Natuurlijk ook een dank je wel voor de vrouwenvereniging voor het uitlenen van de kienkaarten. ledereen bedankt voorde medewerkingen a.s. vrijdag veel plezier allemaal!!!! De mozaïekbank in aanbouw Waardering subsidie gemeente Venray We hebben van de gemeente Venray een waardering subsidie gekregen van 500 euro. We hadden een brief geschreven of we een vast bedrag konden krijgen per jaar voor KIC. Helaas kon de gemeente dit niet doen en moeten we gewoon bij de dorpsraad vragen naar de leefbaarheids subsidie die zij krijgen. Maar voor het gene dat we tot nu toe hebben bereikt, hadden ze wel een eenmalige subsidie over van 500 euro. We zijn de gemeente dankbaar voor dit geld. In totaal krijgen we 5500 euro van de gemeente voor het op knappen van de JOP. Jop op de Schop - update: De afgelopen weken hebben we al hard gewerkt. Zo is de bank al gemetseld, met dank aan Gerrit Linders en Wim van Osch van de gemeente Venray die ons op een geweldige manier hebben geholpen. Ook de twee buurmannen van de JOP hebben ons geholpen met de bank. Zo heeft Wim Classens de jongeren leren metselen (en ook zelf natuurlijk gedaan) en heeft Wiel Jacobs stroom en water geleverd en de bank mooi aangesmeerd zodat we kunnen gaan mozaïeken. Beide heren dankjewel voor jullie inzet. Zo als jullie hebben gezien is de pingpong tafel al geplaatst. En hebben we natuurlijk ook aan SVOC '01 gedacht en een korfbalpaal geplaatst. Nu moet de pannakooi er nog komen, maar daar moeten we het nodige geld nog voor bij elkaar verzamelen. Maar we gaan er voor! Brugklassers Castenray meld je aan!!!!!!!! We gaan in juni beginnen met het mozaïeken. Hier voor hebben we veel mensen nodig. We gaan dit doen in ploegen dienst. Omdat we dit niet alleen met de huidige KIC jongeren kunnen, vragen we hulp van de brugklassers. Als je mee wilt doen en al vast wil proeven wat KIC is. Meld je dan aan bij onze VoorzitterStan Vullings of mail KIC@live.nl. We kunnen alle hulp gebruiken!! 4 V Oostenrn

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 2