'Tik. De Richel Tennisclub Oirlo-Castenray .„:«o 0\ï«*° ee\veverila pve^eev' Evaluatie De evaluatie heeft plaatsgevonden. Alle plus- maar ook de minpunten zijn doorgenomen. Uiteraard zijn er ook wél altijd enkele details voor verbetering vatbaar. Gezien de vele positieve reacties kunnen we al met al terug kijken op goed geslaagde uitvoeringen. Jaarvergadering De datum voor de jaarvergadering is vastgesteld op maandag 17 mei a.s. Mocht je deze datum verhinderd zijn, meldt je dan af bij Marcel (571822) of bij Marja (571962). De agenda en de nofulen van de vorige vergadering, zullen per mail worden toegestuurd. Leescommissie Op dit moment is de leescommissie, bestaande uit Marcel, Christian, Jac en Agny, druk doende met het lezen van een 9-tal boekjes. Nadere berichten volgen. Toneel Oirlo op zaterdag 10 april en zondag 11 april aanstaande. Toneelvereniging Oirato uit Oirlo presenteert dit jaar "De Richel" door Ton Davids en bewerkt door De Groot. U kunt dit zien op zaterdag 10 april om 20.00 uur en zondag 11 april om 20.00 uur in Gemeenschapshuis 'De Linde' in Oirlo. Voorverkoop vindt plaats bij D'n Terp in Oirlo of telefonisch reserveren via Marjolein (06-54931666) of Erik (06-24155156). Kaartjes in de voorverkoop kosten 7,50 per stuk. Korte inhoud: Pension de Richel, een opvanghuis voor dak en thuislozen, is gevestigd in een woonwijk. Leiding en verzorging zijn in handen van Toos en Pien. Toos legt haar hele ziel en zaligheid in het pension en Pien helpt haar hiermee als vrijwilligster. De "chique" buurt vindt het pension maar niks aangezien er nogal wat, in hun ogen, "vreemde" figuren wonen. De buurt probeert dan ook om het voortbestaan van Pension de Richel te verhinderen met behulp van de gemeente. Het bestemmingsplan geeft aan dat het pand slechts gebruikt mag worden als woonhuis of kantoorpand. Zullen de bewoners dan toch weer op straat komen te staan? Is eten uit vuilnisbakken en slapen op een bankje in het park weer hun toekomst? Zal Toos haar pension weten te redden? Beste leden, Zoals iedereen weet zijn de tennisbanen weer bespeelbaar en wordt er alweer volop getennist. Maandag 12 april staan de eerste tennislessen al weer ingepland van 15.45 tot 22.00 uur De tennisbanen zijn dan niet beschikbaar voor vrij tennis. Ook tijdens de overige maandagavonden waarop tennislessen worden gegeven zullen de tennisbanen niet beschikbaar. Afgelopen zaterdag heeft het Oica A team de eerste competitie wedstrijd met 5-5- gelijk gespeeld tegen Ysselsteyn A.s. Zondagmorgen 11 april om 9.00 uur staat onderstaande wedstrijd gepland TC Lobke (Swolgen) - Oica 2 Verder kunnen alle leden woensdagavond weer deelnemen aan het racketwissel. Dit is een vaste avond dat iedereen tegen iedereen kan tennissen. Het bestuur 2 ggiiCSSüg http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel SE®» Semelawep Vondel 6 ■OÏRJlD - CASTENRAY"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 2