1. Met deze kleine voorsprong gingen we rusten. We moesten combinaties blijven zoeken en fel blijven spelen was de boodschap.helaas konden we dit niet waar maken in de tweede helft. Tot 5-6 was het nog spannend, de doelpunten aan SVOC kant kwamen uit handen van Marcha, Cindy en Marjolein. Hierop volgde maar liefst 3 strafworpen voor de tegenpartij die op die manier uit konden lopen tot 5-9. Mede door het fysieke spel en de achterstand waar we tegenaan kwam te kijken waren wij uit ons spel en wilde het niet meer lukken. Spoordonk scoorde nog 3 keer en we stonden met 5-12 mooi te kijken.onze invaller Nikky deed op het einde nog wat terug met een mooi schot en dit was ook de eindstand 6-12. Volgende week hebben we een weekje vrij de 18® spelen we om 11 uur in Veghel tegen SCMH. Open repetities Op woensdag 14 en 21 april houdt het Jonge Garde Koor weer 'open repetities'. Wij zijn een groep jonge vrouwen in de leeftijd tussen 23 en 33 jaar. Het koor repeteert in Oirlo, maar de leden komen overal vandaan (bijvoorbeeld uit Sevenum, Swolgen, Venray, Boxmeer, Oostrum, Wanssum en Melderslo). De laatste jaren hebben wij nummers gezongen van U2, Roxette en Guus Meeuwis, al dan niet speciaal bewerkt voor ons. Ook zingen wij veel gospelnummers (vaak driestemming) en hebben we een speciale map voor kerst. Voor concerten studeren wij vaak een speciaal (thema-)repertoire in. We zingen ca. twee keer per maand in de kerk van Oirlo tijdens missen. De open repetities zijn bedoeld voor diegenen die het leuk om gewoon eens te komen kijken naar een repetitie, maar ook voor mensen die misschien lid willen worden van het koor. Dus..lijkt het je leuk bij ons koor te komen zingen, kom dan naar onze open repetities. Je hoeft geen noten te kunnen lezen, enthousiasme is het belangrijkste! De open repetities vinden plaats op woensdag 14 en 21 april aanstaande, vanaf 19.00u in de kerk van Oirlo (Hoofdstraat 25). Voor meer informatie kun je contact opnemen met dirigent Ad Voesten (telefoon 077-3662479). Wij zijn een middelgroot installatiebedrijf dat onderdeel is van Versleijen Holding en installeren centrale verwarming, sanitair en loodgieterswerk voor particulieren, bedrijven en in de woningbouw in Noord-Limburg en Noord Oost Brabant. Wij zijn op zoek naar een ervaren m/v Werkzaamheden: Oplossen van storingen en onderhoudswerk Wij bieden u: Zeer afwisselend en zelfstandig werk. Ongedwongen werksfeer. Evt. mogelijkheid voor verdere scholing. Prima salaris en toeslagen. Diverse extra's. Bent u geïnteresseerd? Neem dan, bij voorkeur per e-mail, contact op met: Versleijen Installatie Techniek, Paul Versleijen, paulversleijen@versleijen.com Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo. Telefonische inlichtingen: 0478-571941. cv-servicemonteur

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 15