VERSLAG CONCORDIA 1 - SVOC'Ol 1 8-12 VERSLAG SPES (M) 3 - SVOC'Ol 2 In de race om het kampioenschap in de overgangsklasse op het veld verovert SVOC'Ol twee kostbare punten bij koploper Concordia. Een degelijk en scherp spelend SVOC'Ol laat een goede indruk achter bij het talrijke publiek. Het team laat op de beslissende momenten in de wedstrijd een demarrage zien waardoor vlak voor tijd het beslissende gat van drie doelpunten valt. Individuele speelsters laten vandaag duidelijk zien .dat ze elkaar goed coachen in de wedstrijd en dit leidt tot een goed team resultaat. SVOC'Ol ging goed om met het uitbuiten van het fysieke korfbal van Concordia zijde. Hierdoor kregen wij een aantal strafworpen mee van een goed en consequent leidende scheidsrechter. Als wij deze felheid vast kunnen houden, kunnen we ver komen in de kampioensrace. We bekijken het wedstrijd voor wedstrijd maar de eerste twee belangrijke punten zijn binnen! Volgend weekend kan SVOC'Ol op een vrije dag lekker paaseieren gaan zoeken en de week er na zullen we thuis weer vol aan de bak gaan tegen Celeritas. Doelpunten: Debbie en Yvonne 3x, Noortje en Kim 2x, Kelly en Anke lx. Senioren 2 start tweede helft veldcompetitie met een overwinning op Spes 3 Zondagmorgen moesten 10 Oelders/Caselse megjes zich eens goed in de ogen wrijven en mochten met een uurtje minder slaap al vroeg op pad naar Milsbeek. Daar bevindt zich het korfbal Mekka van de landskampioenen in het dameskorfbal. Ook al spelen wij op een wat lager niveau, je proeft daar toch altijd wel zoiets van: "hier gebeurt het". Onverschrokken als we zijn, waren wij toevallig ook met zo'n idee van huis gegaan. Omdat we 3 weken hebben stilgelegen en we door omstandigheden ook geen oefenwedstrijd buiten hebben kunnen spelen, was het in het begin even aftasten. Er stond een stevige wind en daar heb je in de zaalcompetitie natuurlijk geen last van. We kwamen op 1-0 achterstand en wisten dit gelukkig weer gelijk te trekken met een terecht verkregen strafworp, die verzilverd werd door Rianne. Vervolgens bouwden we een lichte voorsprong op tot 1-3 met doelpunten van Marjolein en Kim. In plaats van de deze voorsprong verder uit te bouwen leverden we hem weer in en kwam Spes terug tot 3-3. Net voor rust bracht Marjolein met een goed uitgespeelde doorloopbal ons op 3-4 voorsprong. Na rust gaven we onze voorsprong niet meer prijs, we stonden beter te ballen dan in de eerste helft en zo konden we uitlopen tot 3 doelpunten verschil 3-6. Spes gaf zich echter niet zo maar gewonnen en omdat wij, beter spelend, ook af en toe een verdedigingsfoutje maakten, wisten zij onze voorsprong weer te reduceren tot 1 doelpunt verschil: 6-7. Aan het einde van de wedstrijd was te zien wie hier de langste adem had. Spes kwam er niet echt meer aan te pas door het scherpe verdedigen van SVOC, wat leidde tot veel balonderscheppingen. Veel balverlies is per definitie funest in een beslissende fase en zo slaagden wij er nog in er 6-8 van te maken. Een verdiende overwinning die gezien het spelbeeld ruimer had mogen zijn. Door de straffe wind mistten onze doelpogingen te vaak de noodzakelijke precisie en slaagden we er niet in uit te lopen. Doelpunten: Marjolein Kuijpers 3x, Loes Draak 2x, Kim Tacken, Rianne Smits en Cindy Geerets lx Wie 2e Paasdag wel eens iets anders wil dan in een mensenmassa rondsjokken op een meubelboulevard, is van harte uitgenodigd voor onze thuiswedstrijd tegen Spoordonkse Girls. Wij zorgen wel dat er echt iets te beleven valt! Iedereen voelt zich wel eens alleen. Dan zou het fijn zijn om met iemand te kunnen praten, een spel doen, een wandeling maken, samen gaan winkelen of ergens een kop koffie gaan drinken. Mensen met een psychiatrische achtergrond vinden het vaak nog moeilijker om contact te maken. Zij voelen zich vaak alleen of zelfs eenzaam. Heeft u vrije tijd? Een uurtje per week of één keer in de 14 dagen. Meldt u zich dan aan en wordt MAATJE bij Maatjes Noord Limburg Voor meer informatie: Cliëntenadviesbureau NML, Maatjes Noord Limburg e.o. vraag naar Sylvia Hermsen Tel. 0478-527280. email:maatjesnoordlimburg@cabnml.nl site: www.clientenadviesbureau.nl EEN MAATJE dien tcnad vicsburca u Noord- cn Midden-Limburg

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 23