Stichting Heemkundig Genootschap C asten ray "Kern wt Tit zoor Dinsdag 6 april: Vergadering bij Jan Strijbos. Aanvang 19.30 uur. Woensdag 7 april: Gesprek met de Dorpsraad bij De Koster. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag/zondag 10/11 juli: Uitvoering project Castenrayse Vennen. Aanvang 14.00 uur in De Wis Boerengezegden Wie ien 't vurjaor nie zaejt, wie ien 't naojaor nie maejt. (Wie geen maatregelen treft, kan gebrek lijden.) Mit Sint Gertruud, kumt de vaorst de groond uut. (17 maart Sint Gertrudis van Nijvel) Is 't mit Sint Joep helder en klaor, dan geft dat licht 'n vruchbaar jaor. (19 maart Sint Jozef) Dén klaor water mekt, hit génnen dokter van doën. (Wie eerlijk is, hoeft niets te vrezen.) 't Is baeter schaenk zonder maosterd, as maosterd zonder schaenk. (Van twee zaken de beste kiezen.) De oude foto Familiefoto's zijn en blijven altijd weer leuk om te zien. Het zou jammer zijnwanneer ze niet bewaard blijven. We hebben er al heel wat in ons digitale archief, maar er zijn nog heel veel Castenrayse families, waar we geen foto 's van hebben. Kijk uw oude familiealbums eens door en laat ze ons a.u.b. scannen. U krijgt de foto's daarna weer netjes terug. Op bovenstaande foto het gezin van Teng en Marie Duijkers-Rambags in april 1959. Staand v.Ln.r.: LinaSef; Fien; Piet; Paul; Wim; Annie. Zittend v.Ln.r.: vader Teng Duijkers; Gerrit; Marie- Louise; Jan; Bertha; Sjaak (Broeder Martinus); moeder Marie Duijkers-Rambags. 20 0f WffWS VAN

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 20