Stichting Jeugdwerk Castenray DORPSKALENDER APK-Keuring, zonder afspraak Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties voor alle verzekeringen Glasreparatie (ster) gratis voor alle verzekeringen Banden, uitlaten en accu's tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto's Erkend inbouwstation van alarmsystemen voor verzekeringen Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 5961 NM Horst Tel: 077-3986528 31 maart KBO; uit eten. 31 maart Zonnebloem Oicastrum; jubileum theater tournee 01 april Basisschool De Stek; vergadering MR 01 april Tennisclub Oirlo-Castenray; start racket wissel 03 april Tennisclub Oirlo-Castenray; start zaterdagmiddag dorpencompetitie 07 april KBO; oud Hollandse spelen in de Wis 07 april Vrouwen Vereniging; van liefde moetje werk maken 10 april Dameskoor Castenray; 40 jarig jubileum 16-17 apri 1 Darten; D-day 17 april Stichting Jeugd- en Gemeenschapshuis De Wis; Back to 70's 21 april KBO; avondwandeling Diepeling 21 april Tennisclub Oirlo-Castenray; start dorpencompetitie jeugd 27 april Zonnebloem Oicastrum; Mariahoeve te Leende 28 april KBO; uit eten. 28 april Vrouwen Vereniging; vliegbasis Vredepeel Zaterdag 3 april hebben we een leuke paasactiviteit heerlijk in de buitenlucht. We willen om 20.00 uur vertrekken en willen rond de klok van 22v00 uur proberen weer terug bij De Wis zijn. (Kan altijd ietsie pietsie uitlopen dus hou daar rekening mee.) Natuurlijk vragen jullie je af "maar wat gaan we dan doen"? Want wij weten dat jullie behoorlijk nieuwsgierig zijn. Kijk dat vinden wij nu leuk jullie lekker verrassen. Belangrijk is dat we met de fiets naar De Wis komen en dat je goede verlichting op je fiets hebt. Dan vragen we ook om een lichtgevend hesje aan te doen zodat we goed opvallen. Zorg dat je niet je zondagse kleren aan hebt! Een zaklamp is ook zeker niet onbelangrijk dus bij deze mag je die ook mee nemen. (Natuurlijk met volle batterijen want je zou eens de weg kwijtraken haha!!) Voor drinken en een snoeppie zorgen wij wel. Verder hoef je dus niets bijzonders mee te nemen alleen heel veel zin en veel humor don weten we zeker dat het goed komt. De kosten voor deze avond zijn 1,50. Je kunt jezelf opgeven tot en met woensdag 31 maart bij Regi per mail reqi.classens@planet.nl of per telefoon 06-81414890. {Bij slecht weer wordt de activiteit voortgezet in be Wis dus het gaat ten allen tijde door.) Agenda: 17 april Boer en piloot 15 mei Bowlen en noteer ook fffkes in de agenda erbij 5 JUNI ROLLEBOL!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 19