Voorstellingsmis lc communie Afgelopen zaterdag hebben de le communicantjes uit groep 3 en 4 zich voorgesteld in de mis. Op zondag 25 april is de grote dag, om 11.00 uur zullen zij voor het eerst ter communie gaan. Schoolfotograaf Op dinsdag 15 april komt de schoolfotograaf's middags om groep 8 op de afscheidsfoto te zetten. Evaluatie muzieklessen Op 6 april zal er een evaluatie plaatsvinden over de muzieklessen door Maurice Keulen met de directeur van de muziekschool. Met het team zullen we voor die tijd de ervaringen bespreken. We stellen het bijzonder op prijs als u ook uw mening geeft over deze muzieklessen. Dit kan via de email naar p.hagers@bsdestek.nltelefonisch 571619 of komt u even langs? Volgende week is Paulien op dinsdag en donderdag de hele dag aanwezig. Speelplaats: Inmiddels zijn de plannen uitgewerkt en de offertes zijn binnen. Nu moeten we met de werkgroep bekijken wat er daadwerkelijk mogelijk is. Kunnen de plannen worden uitgevoerd met de aanwezige financiële middelen, of moeten we subsidies aanvragen en sponsoren zoeken? Dinsdagmiddag om 16.00 uur is er weer een werkgroepvergadering. We houden u op de hoogte. Fijne paasdagen Wij willen iedereen hele fijne paasdagen toewensen! Laten we hopen dat de lente doorzet en de kinderen kunnen genieten van het buitenspelen. MR-vergadering Op donderdag 1 april om 19.30 uur is een MR-vergadering gepland. De begroting voor 2010 staat o.a. op de agenda. Het schoolvoetbaltoeruooi van de meisjes Op woensdag 17 maart j.l. hebben we op school gegeten en daarna zijn we met de jongens en meisjes die meededen aan het voetbaltoernooi naar Venray gefietst. Toen we aankwamen gingen we omkleden. Wij (de meisjes) moesten al snel een wedstrijd tegen Estafette spelen. De jongens hadden een halve wedstrijd gekeken want ze moesten zelf ook voetballen. We hadden tegen de Estafette jammer genoeg verloren met 1-0. De 2e wedstrijd moesten we tegen de Hommel, daar hadden we met 2-1 van gewonnen. De 3e wedstrijd moesten we tegen de Landweert, we hadden deze gelijk gespeeld 0-0. We waren heel zenuwachtig of we door zouden gaan, en ja hoor, we waren door, we gilden het uit. In de halve finale moesten we tegen de Kruudwis. We waren heel goed bezig en het werd 1-0 voor ons. We waren toen door naar de kwart finale. We moesten toen tegen de Meulenbeek, ze waren een beetje te sterk voor ons, we hadden met 2-0 verloren. We dachten dat we klaar waren, maar we moesten nog een wedstrijd voor de 3e plaats. We moesten weer tegen de Estafette we verloren dit keer met 2-0. De Meulenbeek moest tegen de Keg, de finale. De Keg won door de penalty's. De prijsuitreiking: we waren 4e, we wonnen een beker. Dit zijn de meisjes van het voetbaltoernooi die meededen: Kim Cremers Jessie Classens Maudi Philipsen Eva Jakobs Anne Jakobs Samie Tacken Maud Seijkens Veerle Dings Dit verslag is geschreven door Eva Jakobs en Maudi Philipsen R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 12