Kledinginzameling U kunt weer kleding inleveren. De inzameling zal zijn op donderdag 18 maart. U kunt de kleding brengen op woensdag de 17e tot 12.30 uur en donderdagochtend tot 8.30 uur. Kies Techniek Dankzij de hulp van ouders hebben we prachtige Kies Techniek werkstukken kunnen maken. Het thema was: 'ontwerp je eigen droomhuis'. Op de website zullen hiervan foto's te zien zijn. Beoordeling door de onderwiisinspecteur Afgelopen vrijdag is er een tweede bezoek geweest van mevrouw Reemers, de inspecteur. Mariet Bakker, de IBer en Paulien Hagers, de directeur, hebben de hele middag met haar van gedachten gewisseld over de toetsresultaten, het onderwij saanbod, de zorg voor de kinderen die extra aandacht nodig hebben, de teamscholingen en de resultaten daarvan. Mevrouw Reemers heeft onze school beoordeeld met een voldoende. We mogen tevreden zijn aldus haar. We hebben samen vastgesteld welke aspecten van de school nog moeten verbeteren. Vervolgens is dit besproken met mevrouw Raaijmakers en de heer Brouwer van de SPOV. De verbeterpunten zullen door Paulien in de planning voor de komende jaren worden opgenomen. (De twee volgende berichten ontvingen wij per email en we ondersteunen dit verzoek) Uitnodiging Zaterdag 1 mei 2010 is badmeester Henk 40 jaar werkzaam als zwemonderwijzer. Dit willen wij niet zomaar voorbij laten gaan, daarom willen wij iedereen uitnodigen die hem kent en hem hierbij wil feliciteren. Er is een receptie op zaterdag 1 mei 2010 vanaf 16.30 tot 20.00uur. De receptie zal plaatsvinden in Sportcentrum De Sprank te Venray. Voor vragen: Evelien van Lierop Bluerosel01187@hotmail.com Internationaal Jeugdconcert Beste kinderen van groep 4 t/m 8 De Koninklijke Harmonie Euterpe van Venray bestaat dit jaar 150 jaar. Behalve de 'grote 'harmonie is er ook een jeugdharmonie van Euterpe. En omdat het feest is geeft de jeugdharmonie van Euterpe samen met de Noutewënzer van Harmonie Municipale uit Grevenmacher uit Luxemburg in het kader van "de internationale taal der muziek"een speciaal Jeugdconcert op zaterdag 24 april 2010 om 19:30 uur in de schouwburg in Venray. Daarvoor willen wij jullie ook uitnodigen. Er wordt leuke muziek gemaakt, van bekende liedjes uit films en musicals tot feestmuziek. Veel nummers zullen jullie vast wel bekend in de oren klinken. mm R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray 9

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 9