Venray Fotowedstrijd Rijk van Venray Sinds juli 2009 bouwt het Toeristisch recreatief Platform Venray aan een gezamenlijke toeristische toekomst van Venray. Het platform wordt daarbij ondersteund door VVV-Venray. Om Venray meer bekendheid te kunnen geven is er een website gerealiseerd www.liefdevoorlimburg.nl/riik+van+venray Om de website Rijk van Venray nog mooier te maken en nog meer te voorzien van mooie en bijzondere foto's van de gemeente Venray en de omliggende dorpen, roept het toeristisch platform mensen op om hun liefste, mooiste, fraaiste, origineelste foto van Venray en de omliggende dorpen in te sturen. U kunt daarbij denken aan een mooie foto van een bezienswaardigheid of een foto van een terugkerend evenement of activiteit in gemeente Venray. Inzenders maken kans op een mooie prijs in de vorm van VVV-geschenkenbon t.w.v. 100. Laat u verrassen! Stuur uw foto in via de mail info@,riikvanvenravnl vóór 28 maart 2010 en ding mee naar deze mooie prijs. Doe mee en win een WV-geschenkenbon t.w.v. 100,00 4 Voor wie: woor alle korfballers en voetballers van de E, F mini F en welpen. Wanneer: 2de paasdag 5 april 2010 Hoe Laat: om 10.30 uur Waar: op sportpark "de Heesakker" Zorg ervoor dat je je kleurplaat ingeleverd hebt, want alleen dan maak je kans op één van de vele te gekke prijzen. Heb je dit nog niet gedaan maak dan je kleurplaat af. Kleur hem zo mooi als je kan. Lever hem dan in bij je leid(st)er. Vergeet nietje naam, achternaam en leeftijd erop te zetten. Natuurlijk is de paashaas ook dit jaar weer aanwezig om jullie te verassen met een....? Dus zorg datje erbij bent. Oh ja, vergeet niet om je ouders en broertjes en zusjes mee te nemen. De paashaas zal hen namelijk ook niet vergeten! Tot5 april!!! Vergeet bij inzending niet uw naam, adresgegevens en telefoonnummer te vermelden. Geef aan waar en wanneer de foto genomen is. Digitale foto's moeten minimaal een omvang hebben van 1024 x 768 pixels. Foto's met een kleinere omvang vallen buiten de beoordeling. Deze fotowedstrijd is uitgeschreven door het Toeristisch recreatief Platform Vepray in samenwerking met de VVV/ANWB in Venray. Deelnemers van het Toeristisch recreatief Platform Venray en werknemers van VVV/ANWB zijn uitgesloten van deelname. Over de uitslag van de wedstrijd kan niet gecorrespondeerd worden. Alle ingezonden foto's worden eigendom van Toeristisch recreatief Platform Venray. De winnaar wordt 28 maart 2010 benaderd en kan zijn prijs komen afhalen in de stand van het Toeristisch recreatief Platform Venray. U kunt de stand vinden op het Henseniusplein in Venray voor de VVV/ANWB winkel. Eieren zonken bij SVOC 01

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 4