Vrouwen Vereniging Castenray Vrijdag 26 maart 2010 GRANDIOZE KIENAV OND In Zaal Martens te Leunen Aanvang 19.30 uur Zaal open 18.30 uur Prachtige en waardevolle prijzen te winnen. Opbrengst is voor de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e http://castenray.doi-penvenrav.nl/vrouwenvereniging Beste leden Woensdag vertrekken we om 19.00 uur bij de kerk naar Heldro ijs. Er zijn geen kosten aan verbonden. Omdat er hier en daar geruild is nog een keer de namen van degene die deze week meegaan. Maria Strijbos Maria Classens Elly Philipsen Ria Maes Gert Classens Hanneke Dinghs Mia Rutten May Cremers Mia Classens Micky Vollenberg Annemie Duykers Anja Marcellis Marlies Hendrix Tilly Versteegen Riek Kuypers Patricia v/d Pas Net Geerets Franzis Classens Woensdag 24 maart vertrek om 19.45 uur. Mia Marcellis Anny Seegers Bep Nieweg Marian Smits Elly Bongers Leonie Heidens Diny Cox Diny Classens Hanny Arts Agnes Kuypers Marij Arts May Stiphout Mariet Strijbos Annie Simons Mariet Hendrix Tiny Arts Annie Lenssen Truus Hesen Gerd v/d Sterren Annet Bruynis 7 maart komt Mevr.Alaerts uit België ons vertellen hoe we van liefde werk moeten maken. Ze is ook al op andere afdelingen geweest en daar werd haar verhaal enorm gewaardeerd. Dus vanaf 20.00 uur is iedereen van harte welkom in de Dorpszaal. 21 april brengen we een bezoek aan de vliegbasis te Vredepeel. We kunnen zelf bepalen hoe we erheen gaan met de fiets of met de auto, Opgeven kan t/m 28 april bij Franzis. Tel.nr.571201. Ook hier zijn geen kosten aan verbonden. Programma: 13.15 uur - Ontvangst in het Basis Informatie Centrum 13.30 uur - Briefing "Taak en werkwijze" 14.15 uur - Bezoek Historische Verzameling 15.30 uur - Rondrit over Luchtmachtbasis De Peel. 16.00 uur- Einde bezoek. Groetjes het bestuur. 2 •Vrouwen 'Vereniging C-astenmy

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 2