Nieuwe inwoners van Castenray vertellen Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Wim Jeuken. Wim was een lid van het eerste uur van onze stichting. Al op 31 januari 2001 was hij aanwezig bij het eerste oriënterende gesprek om te komen tot de oprichting van een heemkundegroep. Wim was een buitengewoon onderhoudend verteller en zijn humor was zeer kenmerkend. Hij maakte de maandelijkse vergaderingen tot nuttige, maar vooral ook gezellige bijeenkomsten. Wim strooide kwistig met leuke anekdotes over vroegere tijden en met zijn kennis van het Castenrayse verleden had hij zeker geen geringe inbreng binnen onze groep. Verder stelden hij en zijn vrouw Nel zeer gastvrij hun woning ter beschikking als vaste vergaderplaats. Het was jammer dat we door zijn andere hobby's en drukke bezigheden slechts ongeveer twee jaar van zijn diensten gebruik konden maken. Wim bleef lid tot 6 november 2002. We wensen Nel en de kinderen heel veel sterkte toe bij dit grote verlies. Stichting Heemkundig Genootschap Castenray Hallo, Ik ben dus die Anne Reintjes van 4 deuren verderop. De triathlon vrienden van Marcel en Bart. Ik zit in het laatste jaar van het Cita Verde in Horst. Mijn grootste hobby is triathlon. Dat doe ik nu ongeveer 5 jaar. Je begint met een paar keer trainen in de week en nu doe ik het vele uurtjes. Een andere grote hobby van mij is bloemschikken. Misschien wil ik daar een keer mijn beroep van maken. Ik wil in het klein beginnen met het maken van stukjes, dus wie het eens wil proberen Ik ben verder de tweede in het gezin. Ik heb nog een broer en zusje. Zij zijn ook al zo sportief. En ook pap en mam. Wij zijn driejaar geleden in het huis van de familie Luycks gaan wonen. Zij gingen naar Meerlo maar de paarden gingen niet mee. Die zijn nog bij ons. Geert fietst nu dagelijks naar Castenray. Hieronder een foto van mij met voordat we naar een wedstrijd gaan: Groetjes, Anne Reintjes 21

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 21