Tennisclub Oirlo - Castenrav Stichting Jeugdwerk Castenray Agenda: 3 april 17 april 15 mei Bowlen Beste leden Het tennisseizoen staat weer voor de deur. De verwachting is dat de tennisbanen medio april weer bespeelbaar zullen zijn. De agenda voor de activiteiten staat vanaf heden vermeld in de dorpsagenda van dit blad De verwachting is dat er medio mei weer tennisles gegeven zal worden. Alle leden en jeugdleden kunnen zich hiervoor opgeven bij Miriam Nellen (tel 571216) De teamindeling voor de dorpencompetitie is ook inmiddels bekend. Er zijn veel leden die zich hebben opgegeven. Deze week zal er een voorlichtingsavond worden gepland met de team captains De teamindeling is Team A Zaterdagmiddag (start 4-april) Mark Zanders captain René Cremers Stephan Bonekamp Nanette v Dijck Jessica Willemssen Susan Joosten Team C1 Zondagmorgen (start 28 maart) Paul Nellen captain Theo Wennekers Kitty Loonen Moniek Spreeuwenberg Ellen Geerets Loes Deriks Team B Zaterdagmiddag (start 4-april) John Voermans captain René Duijckers Jan Janssen Janneke Duijkers Danielle Voermans Ingrid Willemssen Team C2 Zondagmorgen (start 28 maart) Marion Voermans captain Piet Thoonen Theo Houwen Miriam Nellen Monique Loonen Paula v Rijswijck Reserve heren Eric Theunissen Wilbert Flinsenberg en Han v.d. Sande Reserve Dames Liset Sanders, Jolanda Classens Voor vragen kan je contact opnemen met de teamcaptain of met Mark Zanders (06 17484027) Wij wensen alle leden ook dit jaar weer veel tennisplezier Het Bestuur Zaterdagavond 20 maart gaan we weer leuke spellen doen en spannende vragen beantwoorden in het kei gave spel Doet ie 't of doet ie 't niet?! Altijd weer een groot succes waar je je lach spieren weer heerlijk kunt overbelasten. Dus hebben jullie er net zoveel zin in als wij geef je dan snel op met je vrienden en vriendinnen. Voor een hapje en een drankje zorgen wij natuurlijk. De kosten voor deze avond zijn 1,50. Je kunt jezelf opgeven tot en met woensdag 17 maart bij Regi per mail regi.classens@planet.nl of per telefoon 06-81414890. Paasactiviteit in de buitenlucht Boer en piloot en noteer ook fffkes in de agenda erbij 5 JUNI ROLLEBOL! 13 TENNISCLUB OtRLO-CASTE NRAY"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 13