Uit de dorpsraadvergadering van 3 maart 2010 In de laatste vergadering van de dorpsraad zijn de volgende onderwerpen besproken: Samenstelling dorpsraad We gaan nog even door met het benaderen van nieuwe leden. De doelstelling is om vijf nieuwe leden aan te trekken. Spontane aanmeldingen zijn uiteraard ook welkom: heeft u interesse neem dan even contact op met Brigitte Strijbos (tel. 57 12 56). Kleur in Casten ra v. Ilse Claessens komt verslag uitbrengen van de dingen die er nog op stapel staan. In de carnavalsvakantie zijn er enkele ontwerpen gemaakt waaronder die van de mozaikbank. Ook het fotobordontwerp is klaar. De groep heeft ook het initiatief genomen om een mooie poster te maken met daarop de motivatie waarom zij vinden dat de school open moet blijven. De voorzitter van de dorpsraad zal het meenemen naar de Witte Hoeve en overhandigen aan SPOV. Behoud school. Na het nieuws dat onverwacht in ons dorp binnenviel dat SPOV voornemens is om de basissschool te sluiten is er een bijeenkomst geweest van de oudervereniging, de peuterspeelzaal en de medezeggenschapsraad, ook 1 van onze dorpsraadsleden is daarbij aanwezig geweest. Naar aanleiding van al het nieuws is er een werkgroep gevormd. Vanuit de Dorpsraad zijn Bert Arts, Brigitte Strijbos en Mieky Vollenberg hierin vertegenwoordigd. Er zijn al veel bijeenkomsten geweest en de nota is uitgespit van voor tot achter. Ook is er een website geopend waar alle informatie wat betrefd deze groep te vinden is: www.destekmoetbliiven.nl 15 Wilt u meer informatie? Kijk dan op http://castenrav.dorpenvenrav.nl of neem contact op met een van de dorpsraadleden. www.dezorggroep.nl Klantenservice T. 088 - 61 088 61 thuiszorg We zetten alle diensten van Groene Kruis Thuiszorg voor u op een rij: Huishoudelijke verzorging Persoonlijke verzorging Advies, Instructie en Voorlichting Ondersteunende begeleiding Gespecialiseerde verpleging Zorg op Afroep Thuiszorgondersteuning Psychogeriatrie Terminale nachtzorg Verpleging

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 15