R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray T uinonderhoud Afgelopen zaterdag is er weer heel hard gewerkt in de tuin. Wat is het toch fijn, dat we hierin mogen rekenen op hulp van ouders. Bedankt! Bomen en struiken zijn gekortwiekt en de lente kan nu in volle hevigheid gaan losbarsten. Als onze speelplaats een facelift heeft gekregen zal het makkelijker en bevredigender worden om de tuin bij te werken. Speelplaats: We gaan ervoor als team. Zo lang er kinderen naar onze school komen zullen we ervoor zorgen dat zij in een schone, veilige en vooral aantrekkelijke omgeving kunnen leren en spelen. De werkgroep speelplaats heeft dus haar werkzaamheden weer opgepakt. Er lag al een mooi plan wat inmiddels verder is uitgewerkt. Nu zullen voor de verschillende werkzaamheden offertes worden aangevraagd. De inzet is, dat tijdens de meivakantie het grote werk zal worden uitgevoerd. Promotie tennis in Venrav: Straattennis en open dagen tennisclubs Vier tennisverenigingen in de gemeente Venray hebben de handen ineen geslagen en een project opgestart ter promotie van de tennissport in Venray. Tennisclub Venray, TV de Gagel (Wanssum/Meerlo), TC Oostrum en TV Merselo organiseren hiertoe twee grootschalige activiteiten in de maand maart. Op zaterdag 13 maart komt het REAAL Straattennis naar Venray toe. Op het Schouwburgplein zal deze unieke manifestatie van 12:00 uur tot 15:00 uur plaatsvinden. Onder leiding van een professioneel straattennisteam kunnen kinderen van 5 t/m 12 jaar kennis maken met tennis. Dit evenement is echter ook leuk voor oudere junioren en volwassenen. Tijdens deze manifestatie zijn er ook mensen van de vier verenigingen aanwezig die meer kunnen vertellen over hun club. Voor iedereen die na het bezoeken van dit evenement nieuwsgering is geworden naar de sport tennis, en natuurlijk ook voor alle andere belangstellenden, wordt er op zaterdag 27 maart een open dag gehouden. Op de parken van Tennisclub Venray, TV de Gagel, TC Oostrum en TV Merselo is het van 11:00 uur tot 15:00 uur open huis en kan iedereen kennis maken met de clubs. Ingelaste MR-vergadering Donderdag 11 maart is er een extra MR-vergadering. Belangrijkste onderwerpen zijn: - de nota 'Optimaal onderwijs in een nieuwe demografische realiteit'. Wat is de stand van zaken? Bespreking van de nota. Hoe verder? - Financieel overzicht van 'De Stek' m.b.t. de formatie. - Verkiezingen MR. De vergadering is op school en begint om half 8 Toneelgroep Vondel De kinderen van de groepen 5, 6, 7 en 8 mogen woensdagmorgen genieten van de generale repetitie van het toneelstuk van Toneelgroep Vondel. Dit wordt beslist een gezellige morgen. Veel plezier en de spelers veel succes gewenst. Aanmelden leerlingen voortgezet onderwijs Op maandag 15 en dinsdag 16 maart a.s. kunnen leerlingen van groep 8 zich aanmelden bij het Dendron College in Horst. Kled inginzam eling De kledingkasten kunnen weer worden opgeruimd. Op donderdag 18 maart a.s. wordt er weer kleding, schoenen, zachte knuffels, e.d. ingezameld. De (plastic) zakken kunnen tot 9.00 uur bij school worden afgeleverd. De opbrengst komt ten goede aan de speelplaats.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 11