DE STEK MOET BLIJVEN Nieuws van de werkgroep! Ook deze week hebben we weer een druk weekje achter de rug gehad. Alle stukken voorbereiden voor woensdag, de werkgroepvergadering en donderdag met spandoeken en al naar het gemeentehuis voor de vergadering daar. Aan onze site wordt druk gesleuteld. Er is ook een forum waarbij we heel graag reacties willen ontvangen. We willen als werkgroep zoveel mogelijk gevoed worden door alie inwoners/betrokkenen en dit kan prima via ons forum. Voor diegene die het gemist hebben. Alle informatie over ons, dat wat we aan het doen zijn, de persberichten die zijn verschenen, foto's en dus het forum is te zien op: www.destekmoetbliiven.nl We hebben ons flink verdiept in de nota. Helaas hebben we nog steeds geen financiële cijfers ontvangen waardoor de onderbouwing moeilijk te toetsen is. We hebben wel ons standpunt en onze vragen op een rij gezet en zullen deze voordragen aan het GMR lid wat ook voor De Stek zitting heeft in de GMR en aan de politiek. Ons standpunt zoals we dat verwoord hebben staat ook op onze site te lezen. De vorige week hebben we mensen opgeroepen om ons te voeden in deze. Helaas hebben we hier nog maar weinig reacties op gehad. Het is mogelijk rechtstreeks te reageren en de vragen en opmerkingen te richten aan onze voorzitter Erik Jakobs. Het e mailadres van Erik is e.iakobs@kpnplanet.nl. We hebben ook een eigen e-mailadres, namelijk werkQroep@destekmoetbliiven.nl. Ook via dit e-mailadres kunt u ons gemakkelijk bereiken. Op 9 februari is er een informatiebijeenkomst geweest op school. We hebben toen afgesproken dat we de openstaande vragen alsnog aan SPOV zouden stellen. Het verslag van de vragen en antwoorden is te zien op de site. De brief die naar Yvonne Raaymakers is gestuurd is ook op de site in te zien. Ook de politiek is aan slag! Zoals we in de krant hebben kunnen lezen werd de publieke tribune van de gemeenteraadsvergadering van 25 februari druk bezocht. Ook wij waren van de partij. Voor de vergadering werden de handtekeningen die al waren opgehaald aangeboden aan Yvonne Raaymakers (voorzitster SPOV bestuur) en aan Twan Janssen (wethouder van o.a. onderwijs) Vervolgens kwam de presentatie van de plannen. Het was vooral een presentatie waarbij we ons behoorlijk gestoord hebben aan de wijze van presenteren van het SPOV bestuur, waarbij niet gekozen werd voor diepgang en onderbouwingen. Er werden veel vragen gesteld, maar omdat het alleen een vragenronde was kwam er geen debat op gang en bleef de diepgang achterwege. Dit was ook zo gepland voor vandaag. Op 4 maart organiseert de gemeenteraad een informatiebijeenkomst in de Witte Hoeve in Venray, die begint ook om 19.30 en daar heeft het publiek wel spreekrecht. Dus ook daar gaan we naar toe, dit keer uiteraard niet alleen om ons te laten zien. Ook bij deze bijeenkomst is iedereen uitgenodigd. Laat het Erik even weten of je mee wilt en op eigen gelegenheid kan natuurlijk ook. KOM ALLEMAAL!!! Dit is de tijd om ons gezicht te laten zien en de juiste kritische vragen te stellen! Tot de volgende week weer.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 3