2010 13 http://castenray.dorpenvenrav.nl/vondel Overzicht resterende repetitiedaqen Onderstaand een overzicht met de resterende repetitiedagen. Het aftellen is begonnen: Woensdag 3 maart 2010 (nog 3 repetities) Maandag 8 maart 2010 (nog 2 repetities) Dinsdag 9 maart 2010 (nog 1 repetitie, de generale) Woensdag 10 maart 2010 Vrijdag 12 maart 2010 Zaterdag 13 maart 2010 Zondag 14 maart 2010 Generale repetitie Uitvoering Uitvoering Uitvoering Decor 2010 Het decor ziet er al heel mooi uit. Momenteel is mijn nog bezig, het geheel een beetje aan te kleden. Uitvoeringen 2010 Het blijspel "tante speelt toneel" bestaat uit vier bedrijven en is geschreven door J.M. Snoeren. Een kort woordje over de inhoud van het stuk: Bankdirecteur Alfons de Wilde gokt graag. Het loopt echter mis. Schulden alom. En als een gangsterknecht hem tot in zijn huis achtervolgt om ervoor te zorgen dat de schuld ook echt betaald wordt zit de schrik er goed in. Na twintig jaar komt tante Emma hem met een bezoek vereren. Dit tot grote ergernis van zijn vrouw Dorisomdat al snel blijkt dat de met een intussen overleden gangster getrouwde Emma een grote invloed heeft op haar man en kinderen. Tot grote schrik van Alfons blijkt zijn dochter verliefd te zijn op de gangsterknecht. Tussen alle ellende door probeert Alfons ook nog zijn secretaresse tot zijn minnares te maken. Lichtpuntje in zijn enerverende leven is dat tante Emma hem van zijn gokschuld verlost. Maar daarmee is hij allesbehalve aan het einde van zijn lijdensweg. Jcnedaïoep Vondd

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 13