Dankbetuiging UW MOBILITEITSPARTWER BLITTERSWIJCK Kiikt u ook eens op onze website ww.weiebe.nl GROOT S in klein materieel 5 Het warme medeleven tijdens zijn korte ziekte en de overweldigende belangstelling, troostende woorden, kaarten, bloemen en bezoek aan huis en uw grote aanwezigheid bij de afscheidsdienst van Wim Strijbos, mijn man onze pap en lieve opa hebben ons diep geroerd. Het is voor ons een troostrijke gedachte dat Wim(ke) niet alleen door ons, maar door velen gemist wordt. Bedankt allemaal. Bertha Strijbos-Snellen kinderen en kleinkinderen Castenray 21 februari 2010 Op 4 maart organiseert de gemeenteraad een informatiebijeenkomst in de Witte Hoeve in Venray, die begint ook om 19.30 en daar heeft het publiek wel spreekrecht. Dus ook daar gaan we naar toe, dit keer uiteraard niet alleen om ons te laten zien. Ook bij deze bijeenkomst is iedereen uitgenodigd. Laat het Erik even weten of je mee wilt en op eigen gelegenheid kan natuurlijk ook. Dan als laatste de actie vanuit het dorp. Op de laatste pagina van deze Schans vindt iedereen een handtekeningformulier. We willen alle inwoners en belangstellende vragen dit formulier in te vullen om er mede voor te kunnen zorgen dat de stek blijft! Vul het formulier met alle gezinsleden in en komende week zal dit formulier opgehaald worden door inwoners van ons dorp. DOE ALLEMAAL MEE, WE KUNNEN ALLE STEUN GEBRUIKEN!!! Tot de volgende week weer. Verkoop auto's alle merken nieuw en gebruikt. Leasing en verhuur personen en bedrijfswagens. Reparatie en onderhoud. Inbouw Roetfilters APK keuringen. Dealer 45 km auto's. Schade-afwikkeling en herstel. Voorruit vernieuwing/ speciale regeling eigen risico. Inbouw en levering alarm, telefoon en navigatie. Airco's Afvullen en reinigen. Verkoop truckaccessoires Wasserette Erkend Bovagbedrijf 24 uurs service Tel. 0478-532444- E-mail wejebe@rdc.net Bel vrijblijvend voor een prijsopgave 0478-571972 06-55511213 Voor aï uw kfeïn grorwfverzehwerk met minfgrsver en bobcat, besuatingswerteaamhedcn Uitmesten van stal Bremroonteamp 21 a 5308 AD Oirto-Vcnroy 0478 571872 06 - 55511213 Graaf- en sloopwerk van bestaande gebouwen Sleuven graven voor fundering, riolering, kabeis en leidingen Uitgraven van zwembaden, vijvers, kelders e.d. o Aanleg en renovatie van rioleringen (incl. levering van materialen) o Aanleg van opritten, terrassen, parkeerplaatsen, paden en wegen (incl. aan- en afvoer van materiaal) Uitmesten van stallen, (gier)kelders en maneges o Afbreken en of slopen van stallen Wij leggen alle soorten (sier)bestratingen voor opritten, terrassen en parkeerplaatsen. Tevens kunnen wij alle soorten (sier)bestratingen leveren. Bovendien verhuur van: o Mobiele compressor en sloophamer o Trilplaten Nippon. et-j

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 5