COMITÉ BUNDELING COLLECTES CASTENRA Y In 2010 valt de Week van de Goede Doelen in week 14, van 4 t/m 10 april. Ook voor 2010 willen we weer een aantal collectes bundelen. Vorig jaar waren dat de volgende: Vastenactie Nationaal Fonds Kinderhulp Kerstactie Castenray Fonds Verstandelijk Gehandicapten Lourdesactie Nederlands Astma Fonds (Long Fonds) Stichting Peuterspeelzaal Castenray Het Nederlandse Rode Kruis Sinterklaasactie Castenray Prinses Beatrix Fonds Stichting AlzheimerNederland - Kerkbestuur - Vrouwenvereniging - Vrouwenvereniging - Zangkoren - Zorggroep - KB O - Peuterspeelzaal 't Stekske - Oudervereniging Basisschool - Oudervereniging Basisschool - Ruitervereniging - Comité Bundeling Collectes We gaan er van uit dat ook in 2010 de genoemde organisaties weer deelnemen, maar we willen wel dat u zich aanmeldt. We roepen daarom de verenigingen, kerk, school, e.d. op om de aanmelding vóór 6 maart a.s. schriftelijk in te dienen bij Jan Strijbos Castelostraat 32 5811 AP Castenray. Een mail sturen naar jan.striibos@hetnet.nl kan ook. In de aanmelding moet vermeld staan: 1De naam van de vereniging/organisatie. 2. Naam, adres, telefoonnummer en zo mogelijk e-mailadres van de contactpersoon. 3. De naam van het fonds waarvoor gecollecteerd moet worden, bijv. Lourdesactie of Nationaal Fonds Kinderhulp. De deelnemende verenigingen/organisaties krijgen een route met ongeveer 30 adressen, waar u met één of meer personen collecteert.. Ook in 2010 zal weer gecollecteerd worden met gesloten collectebussen. Dat is een eis van de landelijke Stichting Collecteplan en ook de gemeente verbindt dit als voorwaarde aan de vergunningverstrekking. Omdat de collectebussen niet erg groot zijn, gaat het collecteformulier enkele keren gevouwen samen met het geld in een klein envelopje. Dat past precies in de gleuf van de collectebus. In maart komen we een keer bij elkaar met de contactpersonen van de deelnemende verenigingen c.q. organisaties. De datum en het tijdstip verneemt u nog via De Schans. Comité Bundeling Collectes Castenray (Diny Classens tel. 571427, Nel Kuijpers tel. 571725, Jan Strijbos tel. 571677, Jac Vennekens tel. 571308). APK-Keuring, zonder afspraak Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties voor alle verzekeringen Glasreparatie (ster) gratis voor alle verzekeringen Banden, uitlaten en accu's tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto's Erkend inbouwstation van alarmsystemen voor verzekeringen Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 5961 NM Horst Tel: 077-3986528 12

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 12