Uit de dorpsraadvergadering van 3 februari 2010 AN ALLE DEELNEMERS VAN D'N OPTOCHT Wil iederieën die mitduut Sn d8n optocht zien eige afval ©pruumeü! (Langs de ganse route) Diegene die mit en voertuig mitdoen, raoje wi-j an urn dit bij eur verzekering te melde. Verder wense wi-j alle deelnemers veul succes mit de vurbereidinge en enne biës+ig schonne optocht toegewenst CV. "De Schanseknuppels" rderijwinkei Groente Fruit Resepsie jubelaris, prins of boerebruudspaar Mit 'n streekpakket as kedoo hedde 't moj vur mekaar Ook op bestelling! Lorbaan 1 Veulen Tel/fax: 0478 550653, mail: info@platteland.nu Carnavalsmaandag, -dinsdag en aswoensdag gesloten. In de laatste vergadering van de dorpsraad zijn de volgende onderwerpen besproken: Samenstelling dorpsraad Zoals bekens is Bert Arts is toegetreden als lid van de dorpsraad, evenals Mieky Vollenberg. De dorpsraad is zeer blij met hun lidmaatschap. Bert geeft aan dat hij voorlopig bereid is om de voorzittershamer over te nemen, we gaan als we nog wat meer aanvulling hebben bij de Dorpsraad opnieuw kijken wie er welke taken op zich gaat nemen. De werkgroep gaat overigens nog even door met het benaderen van nieuwe leden. De doelstelling is om vijf nieuwe leden aan te trekken. Spontane aanmeldingen zijn uiteraard ook welkom: heeft u interesse neem dan even contact op met Brigitte Strijbos (tel. 57 12 56). Kleur in Ca sten ra v. Ilse Claessens en Maxime Classens komen verslag uitbrengen van de dingen die er nog op stapel staan. Allereerst willen ze graag melden dat ze een hele leuke en goed bezochte kienavond georganiseerd hebben, de volgende kienavond staat al weer aangekondigd voor 16 april. Verder is het de bedoeling om in de carnavalsvakantie verder te gaan op de JOP. E.e.a. zal vooral afhangen van het weer, mocht het te slecht zijn dan wordt er toch weer geschoven met de werkzaamheden. Sluiting school. Na het nieuws dat onverwacht in ons dorp binnenviel dat SPOV voornemens is om de basissschool te sluiten is er een bijeenkomst geweest van de oudervereniging, de peuterspeelzaal en de medezeggenschapsraad, ook 1 van onze dorpsraadsleden is daarbij aanwezig geweest. Naar aanleiding van al het nieuws is er een werkgroep gevormd. Vanuit de Dorpsraad zijn Brigitte Strijbos en Mieky Vollenberg hierin vertegenwoordigd. Carnaval. We willen iedereen in Castenray namens de Dorpsraad een hele gezellige carnaval toewensen. Wilt u meer informatie? Kijk dan op http://castenrav.dorpenvenrav.nl of neem contact op met een van de dorpsraadleden. J&l!iïj(ri ■If V v'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 9