SVOC'Ol SENIOREN VOETBAL Uitslagen zondag 24 januari. SVOC'01 1 - Elsendorp 1 3-1 SVOC'01 2 -SV Oostrum 2 0-1 Programma zondag 31 januari. 29676 HRC'27 1 -SVOCTOI 1 14:30u Michael Redsky is van 23 maart tot 13 april in Nederland. Michael is Cherokee en woont en werkt in de staat New York in de USA. Er zullen 3 workshops gegeven worden van Stone People's Medicine. Deze workshops vinden plaats in Natural Body Balance in Horst. De data zijn 25 maart 1 april 10 april Van 10.00 uur tot 16.30. Maximale deelname 10 personen. Voor verdere info mail naar wolfsDoke@msn.com Verder worden er 3 drumcirkels georganiseerd. 26 Maart in Castenray in de wis. 2 April in Ell 9 April in Uden. Van 19.30 tot 22.30 uur. Voor degene die zelf geen drum hebben bestaat de mogelijk om een drum te huren. Voor verder info en opgave voor deze drumcirkels mail naar wolfspoke@msn.com Op dinsdagwoensdag en vrijdag kunt U terecht voor readings, massage en healings in Natural Body Balance in Horst. Voor afspraken en verdere info mail naar wolfspoke@msn.com www.wolfwhospeaks.nl love many,trust few but always paddle your own canoe 22 SVOC 01 1 - ELSENDORP 1 3-1 Eerste overwinning na de winterstop een feit Na een winterstop van enkele weken stond wederom de wedstrijd tegen Elsendorp op het programma. Enkele weken voor de winterstop werd deze wedstrijd ook gespeeld en hadden de tricolores het moeilijk en werd het 1-1. Deze middag gaf echter een ander spelbeeld. Trainer Lenssen had zijn elftal vooraf op scherp gezet en de intenties waren ook meteen duidelijk. De eerste kansen waren dan ook voor de thuisclub. Kopballen en schoten van Gijs Dinghs, Tom Strijbos en de van een blessure herstelde Gordon Velthuyzen troffen geen doel, mede door goed keeperswerk. Na 20 min. was het echter wel raak toen Gijs Dinghs vanuit een corner raak kopte. Vijf minuten later wederom een grote kans na een corner, echter deze werd van de lijn gehaald. Na een klein half uur schoot Maikel Wismans een vrije trap op de lat. Daarna was het spelbeeld meer in evenwicht en kreeg Elsendorp ook enkele kansen. Na de rust was het na een uur spelen Gordon Velthuyzen die de wedstrijd leek te beslissen. Zijn bekeken schuiver vanaf links verraste de keeper, en zijn medespelers, in de lange hoek. Daarna een grote kans voor de gasten maar hun spits gleed de bal in kansrijke positie ruim naast. Kort daarop een harde zuivere vrije trap van Arjan Tijssen die met een katachtige reflex werd gered. De wedstrijd was redelijk in balans met de beste kansen en het betere voetbal voor de thuisploeg. 10 Minuten voor het einde kreeg Gijs Dinghs een opgelegde kans om de wedstrijd op slot te gooien hij schoot echter van dichtbij naast het doel. In de 90ste minuut kopte Elsendorp vanuit een corner de aansluitingstreffer binnen. 2 Minuten later was de marge echter alweer 2. De snelle Gijs Dinghs werd goed aangespeeld en wachtte geduldig op zijn collega spits Arjan Tijssen die onhoudbaar de 3-1 binnenschoot. Daarna nog een kansje voor Elsendorp en een grote kans voor Gijs Dinghs welke echter door de betrouwbare sluitpost van de gasten wederom werd gepareerd. Volgende week staat de topper tegen HRC uit Afferden op het programma. Tel: 0478571775. VOETB ORfBAL A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2010 | | pagina 22